2733
2734
عنوان

دلم پیش خواستگارم جا مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 120 پست
ممنون بابت دلگرمیت، واسه خوش بختیم دعا کن. تا حالا هیچ خواستگاری انقد به دلم ننشته بود ولی این حس می ...

مطمین باش اونی که انفدر به دلت نشسته توام به دلش نشستی اینو ازته دلم میگم به قول مادرشوهرم گف روزی که اومد جواب بگبره گف همون اندازه که تو دلت برا پسرم میزنه مطمین باش اونم دلش براتو میزنه مطمینم همین قسمتته که انقدر به دلت نشسته انشاله خوشبخت بشی عزیزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

مطمین باش اونی که انفدر به دلت نشسته توام به دلش نشستی اینو ازته دلم میگم به قول مادرشوهرم گف روزی ک ...

وای چقد قشنگ حرف میزنی، اونجا نمیدونم چرا مثل منگ ها بودم ولی اومدم خوبه شب صد بار حرفاشو مرور کردم

وای چقد قشنگ حرف میزنی، اونجا نمیدونم چرا مثل منگ ها بودم ولی اومدم خوبه شب صد بار حرفاشو مرور کردم

خوعزیزم اونجا حق داشتی اولین بارت بوده  باهاش برخوردکردی همه همینن عزیزم نگران نباش مطمین باش اون تمام کارات وری اکشنات وحرفات براش جذاب بوده مطمین باش خودشون بعد سوم یاهفت امام تماس میگیرن  

2731
خوعزیزم اونجا حق داشتی اولین بارت بوده  باهاش برخوردکردی همه همینن عزیزم نگران نباش مطمین باش ا ...

ممنون گلم، انشاالله هر چی صلاحه پیش بیاد. برات آرزوی بهترینارو دارم

ممنووونم عزیزممم😍😍😍❤️

قربونت . انقد دلمرده نباش قربونت برم❤

یکی میاد تو زندگیت😍 ک واسه تمام اون مراسمای خواستگاری ک جور نشد  از خدا تشکر میکنی. 

میشه واسه مامان شدنم دعا کنید😔❤
قربونت . انقد دلمرده نباش قربونت برم❤ یکی میاد تو زندگیت😍 ک واسه تمام اون مراسمای خواستگاری ک جور ...

خداکنه..

عزیزمی ممنونم❤️❤️❤️

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》
دیگه تجربه دیگه ای نداری برای ازدواج ؟؟ ممنون گلم ❤

هرروز ۵بار سوره ممتحنه رو بخون گلم   با این ختم دوستم بعد از ۲ماه ک هرروز میخوند ازدواج کرد

وذکر امن یجیب مسترواذا  دعا ویکشف سو  

رو زیاد بگو گلم البته دقیق  ذکر رو ازگوگل بگیر

2706