2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتی تاپیک اینایی که تو سن کم ازدواج کردند منم سن ازدواجمو گفتم منظورم این بود که از نظر بعضی ها حت ...

نه من اصلا ندیدم اون پستت رو

پستی که گفتی از نظر شما 20 هم زیاده رو برای من نوشتی اصلا تعجب کردم

چون خودم تو سن کم ازدواج کردم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

من ۲۶ سالمه 

۱۶سالگی عقد کردم ۱۸ سالگی عروسی 

۲۰ ام مامان شدم

من از هنه همسنام زودتر ازدواج کردم اونا هی میومدن اذیتم میکردنو میگفتن ما خیلی کارا میتونیم بکنیم تو نمیتوتیو خلاصه ادیت میکردن

منو شوهرم خیلی دعوا میکردیم اولا چون اونم بچه بود منم یودم اولا ناراضی بودم میگفتم کاش حداقل یکم دیر تر ازدواج میکردم

ولی الاننن خداروشکررر انقد راضیم که نگو هم دیگه رو ساختیم کنارش به هر چی خاستم رسیدم

هر چی خاستیم با تلاش خم خریدیم و همه جی داریم شکر خدا

ولی همسنام ک اذیتم میکردن تازه نامزد کردن تتو این گرونی بنده خداها مستاجرن .ماشین ندارن با موتور تو زمیتونو تابستون بودن واقعا دلم میشوزه ایشالله اونام سروسامون بگیرن و همیشه خوشبخت باشن

👩‍👧‍👧❤😍
صحبتی ندارم واقعا🤐🤐🤐🤐🤐

آخه همه درباره ازدواج تو سن کم بد میگن ولی یکم اطرافو نگاه کنیم میبینیم همش فساد و کارای بد بهتره هر مردی زود زن بگیره و هر دختری زود شوهر کنه همه چششون به زندگی خودشون باشه نه ناموس و مرد بقیه

Where there peace god is. 97💞4💞5 turk girl
کودک همسری تعریف مشخصی داره. زیر سن ۱۸ سال کسی ازدواج کنه اون فرد کودک همسره

نه دیگه من ۲۰ بودم دانشجو هم بودم والا 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ادم دانشجو که خودش مستقل کودکه ؟؟؟؟؟ دیگه خواهشا جو ندن 😂😂😂

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

من خودم ۱۹ سالگی ازدواج کردم

بعدش ادامه تحصیل دادم و الآنم شاغلم 

با اینکه به چیزایی که میخواستم رسیدم اما کاش چندسال دیرتر اما با همین شخص ازدواج میکردم.یخرده زود درگیر زندگی و مشکلاتش شدم

وقتی زندگی برات سخت میگیره نگو چرا من، بگو...با بد کسی در افتادی