2733
2739
عنوان

اگه یه پسر دوستتون داشته باشه ولی بخاطر بحث ها

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 33 پست
با دلت چیکار کردی که اروم شد

تحمل صبر..اخرش تنفر..

چون مقصر من بودم که وارد اینجور رابطه شدم وقتی میبینم و میدیدم که خیلی ها این راهو تجربه کردن سرشون به سنگ خورد..

منم درس عبرت نگفتم گفتم باید منم تجربه کنم چون شیرین بود حس خوبی داشت ارتباط مجازی با یه دختر ..

ولی این مثل باتلاق بود هرچی میرفتی جلوتر ..وابستگی بیشتر..حال اتو به چیزای خوب فکر میکردی..

اون گذاشته بودت تو اب نمک.. تو با ذوق منتظر انلاین شدن..اون دنبال یکی که اخر شبا وقتی بقیه نیستن

بهش پیام بده سرگرمش کنه از اتفاقات روز بگه.. و..

خب این اسمش چیه؟جز سرگرمی و بازیچه بودن..ازت یه درخواست هایی دارن..

پاسخ مثبت ندی بازی میکنن با احساساتت..تا مجبور بشی جواب مثبت بدی..

بعدم که مثبت بدی.سواستفاده میکنن و میندازنت کنار .

نفری بعدی..بهتم میگن از اول میدونستیم چه ادمی هستی..میخواستیم امتحانت کنیم و هزار بهانه دیگر..

پس باز خوبه قبل اینکه الوده بشی.....نجات پیدا کردی.....

موفق باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی فک کنم هیچی روش تاثیر نداره

اگه تاثیر نداره کلا انتخابت اشتباه بوده  هیچ علاقه ای بهت نداره هیچ ارزشی برات قائل نیست هرچند این آدمی که تعریف کردی کلا دوستم داشت به درد زندگی نمیخوره .فراموشش کن و خودتو درگیر برگشتش نکن هیچ امیدی به امدنش نداشته باش که اذیت نشی

چخبر ازعشقت عزیزم؟

سلام خوشگلم 

هیچی‌ یکم سر سنگینه ولی من پرو تر از این حرفام از رو می برمش😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2731