2733
2734
عنوان

حسادت

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 30 پست

حالا کسایی که چشم میزننا اکثرا خودشون میدونن من خودمم میدونستم چشم میزنم هم چند بار آبروم رفت هم ترسیدم یکی یه چیزیش بشه تا فهمیدم دعاش هست رفتم خوندم خداروشکر دیگه تاثیر نداره بعضیا عمدا نمیخونن 😑

بشکند دستی که بلرزد بمیرد دلی که بترسد✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا کسایی که چشم میزننا اکثرا خودشون میدونن من خودمم میدونستم چشم میزنم هم چند بار آبروم رفت هم ترس ...

واقعا ؟؟؟ باورت میشه من امشب انچنان دعوایی کردم که تابحال سابقه نداشت اصلا دور از شخصیت جفتمون 

واقعا ؟؟؟ باورت میشه من امشب انچنان دعوایی کردم که تابحال سابقه نداشت اصلا دور از شخصیت جفتمون 

آره،واقعا چشم زخم حقیقت داره،من خودم از خودم بدم اومد وقتی دیدم اینجوریه چون ممکن بود حتی حسودیم نکنم ولی باز طرف یه چیزیش بشه،اسفند دود کن یا دعا بخون 

آره،واقعا چشم زخم حقیقت داره،من خودم از خودم بدم اومد وقتی دیدم اینجوریه چون ممکن بود حتی حسودیم نکن ...

خیلی ممنون میدونی چه دعایی باید بخونم ؟؟ بجز‌ وان یکاد 

نه کاری به اعتماد به نفس نداره ها،مثلا فلان چیزو میبینم یهو ایقد دلم میخواد میگم کاشکی داشتمش چرا او ...

حسادت علت اصلیش نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفسه 

علمی دارم خدمتتون میگم

‌تنهایی رو عشقه
حسادت علت اصلیش نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفسه  علمی دارم خدمتتون میگم

راجبش فکر میکنم 👌🏻بعد یه چیز دیگه منظورت هر حسادتیه یا حسادت شدید آخه به هر حال همه یکمی حسادت دارن تو وجودشون 

دعاش چهار قل (معوذتین)ک اگر میترسی کسی یا چیزی رو چشم بزنن میخونی فوت میکنی روش....ویا اگرم میترسی چیزیو چشم بزنی به محض دیدن و شگفتی چیزی ذکر ماشالله لاحول ولا قوت الا بالله رو باید بگی

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
من برای یکی از دوستام از تولد و همسرم گفتم به ساعت نکشید انچنان بحث و جنجالی بینمون ایجاد شد که حد ن ...

برای منم اتفاق افته نه یک بار بلکه هزاربار... اون طرف هم همیشه یک نفره...یعنی برای بقیه تعریف می کنم چیزی نمیشه..جالب اینکه خود طرف یک بار گفت من چشمم بده دستم اومده دیگه !خخخخ😑

برای منم اتفاق افته نه یک بار بلکه هزاربار... اون طرف هم همیشه یک نفره...یعنی برای بقیه تعریف می کنم ...

عزیزم🤣😅😅😅درست میگی اصلا نباید برای اینجور افراد چیزی‌گفت👌🏻👌🏻 

2706