2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم البته کلا شیرینی زیاد میپزم ولی کیک صبحانه اولین بار بود واسه همین ذوق کردم 😃

ای جاااانم چه خوب من کیک میپزم اما شیرینی هنوز نه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

عالیییی 

تو ماکروفردرس کردین؟

یا راهی خواهم ساخت یاساخی راهم آخ😐✌️۹9/9/۹(این تاریخ بهترین اتفاق زندگیم میوفته من ایمان دارم)                      گرطبیبانه بیایی برسربالینم،به دوعالم ندهم لذت بیماری را💞.       بالاخره من هم روزی خواهم رفت و کلید خانه را زیر هیچ گلدانی نخواهم گذاشت 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️
2731
ای جاااانم چه خوب من کیک میپزم اما شیرینی هنوز نه

چه عالی

من کلا هر چی دستور شیرینی و‌کیک رو امتحان می‌کنم البته خرابکاری هم می‌کنم هنوز نتونستم بامیه خوب درست کنم 😬 دیگه تپ این وضع که خونه نشین هستیم سرگرم می‌کنم خودم 

چه عالی من کلا هر چی دستور شیرینی و‌کیک رو امتحان می‌کنم البته خرابکاری هم می‌کنم هنوز نتونستم بام ...

عزیز سرآشپز پاپیون نصب کن کلی کیک و شیرینی توشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
نوش جان..میشه طرز تهیه شم بگی

عزیزم بالا مواد رو نوشتم تخم مرغ رو ۵ دقیقه هم بزن بعد شکر رو اضافه کن ۵ دقیقه هم بزن تا سفید بشه بعد بقیه رو بریز کل مواد رو نصف کن نصف رو کاکایو بزن بعد یک قاشق از مواد سفید یک قاشق مواد ماکایو رو تو قالب بریز 

2738
حتما عزیزم 😘

😊❤😊❤😊❤

عزیزم بالا مواد رو نوشتم تخم مرغ رو ۵ دقیقه هم بزن بعد شکر رو اضافه کن ۵ دقیقه هم بزن تا سفید بشه بع ...

مرسی عزیییزم

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲