2737
2734
عنوان

شوهر خواهرم به بابام گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 43 پست
خب به تو چه ربطی داره دوره افتادی خواهرم چیکار کرده؟؟ سرت تو زندگی خودت باشه دخالت بیجا نکن تو مسائل ...

ب شما ربطی نداره من چکار میکنم یا چکار نمیکنم

نظر تو اصلا هیچ وقت و تو هیچ تاپیک ی ب درد هیشکی نخورده 

پس ساکت باش

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
مسئله درست غلطی نیس  تواین موردی ک شوهر خواهر شما مطرح کردن

🤔

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته زنگ زدن و در جریان گذشتن خانواده ها کار درستی نیست ،  اما فکر میکنم اون لطافت کلامی رو م ...

والا نمیدونم

خب اگه  مرد خوبیه اونجور که میگی و منطقی حتما خواهرت دیگه به جایی رسومده مجبور شده بیاد بگه .

خواهرمم بد نیست 

2728
والا نمیدونم

خب مثلا با شما چطوری صحبت میکنن؟ نظرشونو صریح میدن؟ یا در لفافه 

ساندویچ انتقادی هم یه روشی هست که میگن اگر میخواین انتقاد کنین اون نکته ی منفی رو بین دوتا نکته ی مثبتو تعریف بگید که باعث دلزدگی نشه ، 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
بعض از اقایون  انتقاد رودوست ندارن یه جورنامحسوس وریزانتقاد بشه مثلا اگه میوه ناجور بخره یه جور ...

وا مگه چ خبره 

این ادا اطوارا دارن

شایدم کتکتش زده😁😁😁😁😁

🤣🤣😂😂🤣😂🤣

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
خب مثلا با شما چطوری صحبت میکنن؟ نظرشونو صریح میدن؟ یا در لفافه  ساندویچ انتقادی هم یه روشی هس ...

رکه و صریح حرف شو میزنه

به بدی نیست بعضیا زیادی رک بازی درمیارن احتمال میدم خواهرت از همونا باشه .به هوای شیرین بازی و لوس ب ...

رکه ولی اهل بی احترامی نیست مگه بخواد تلافی کنه

رکه و صریح حرف شو میزنه

خب پس همونه دیگه

شما باهاش صحبت کننین مثلا بگین من میخوام به شوهرم نقطه ی منفیشو بگم ، راه حلت چیه؟ بعد ایشون مثلا یه چیزی میگه، شما بهش بگین مثلا بهتره غیر مستقیم گفته بشه که بهش برنخوره مثلا اول حرفش با ذکر یگ نکته ی مثبت شروع کنین و بعد برین سراغ نکته ی منفی ، اینجوری بگین انشالله که تغییر میکنن

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

یه نکته ای هم هست خیلی از آدما فکر میکنن که رک بودن مساوی صادق بودنه 

هرراست نشاید گفت ، اینم باید توجه کرد ، 

چرا

اینکه گله کرده ولی میگی منطقیه پس حتما خواهرت مقصره حرفایی میزنه که خودشم نمیدونه طرفو ناراحت میکنه.مثلا من النگو خریده بودم با ذوف به مامانم نشون دادم یجوری نگاه کرد گفت اینا که تو خالین بدجور خورد تو ذوقم ولی از نظر مامانم تو ذوق زدن نبود کارش شاید خواهرتم متوجه رفتارش نیس

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن