2737
2739
عنوان

برام دعا کنید😭😭باردار شدم ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 20 پست
صد در صد ولی من خیلی ادم ضعیفی هستم😢

اینو نگو..تو قوی هستی ..مطمعن باش.مایه ضرب المثل داریم که معنیش....یعنی خدا دردو به کسی مییده که میدونه طاقت و تحملشو حتما داره...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😞 افسردگی گرفتم

طبیعیه عزیزم...بدنت داشت برا یه اتفاق آماده میشد یهو کنسل شد..معلومه که همه تنظیم بدن بهم میریزه...

نگران نباش عزیزم...امیدوارم به زودی حالت خوب بشه🌸🌺

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2731
مشکلی نداشتم عزیزم تمام ازمایشاتم سالم بود 

دقیقا منم بعد ۵سال معجزه شد ولی پوچ بود 

روز چند سقطی برا من خودش افتاد ولی دمنوش هم خوردم بعدش بقایا دفع شد 

کورتاژ قبول نکن بذا قرص بده وقتی ب خونریزی افتادی دمنوشم بخور بذا خارج کنه کلا

ساک دفع شده؟

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍