2737
2739
ببخشید دعوا وجنگ برای چی

من ادم مذهبی بودم ولی چاپری نبودم اما حجابم‌کامل بود و...

شب خاستگاری ب دیدم سوالات شوهرم خیلی خیلی مذهبیه و...بهش گفتم من مانتویی هستم مشکلی ندارید گفت ن،ولی از وقتی عقد مردیم گیر دادناش شروع شد و ...دست اخر من خسته شدم و کوتاه اومدم و الان چادریم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ادم مذهبی بودم ولی چاپری نبودم اما حجابم‌کامل بود و... شب خاستگاری ب دیدم سوالات شوهرم خیلی خیلی ...

قبل عقد دقیقا چی گف؟

چون خواستگار منم گف عب نداره ولی مثلا میتونی بخاطر من بپوشی؟

2728
ازدواجمون يهويي بود هر دو هم شكست از رابطه قبلي وارد اين ازدواج شديم

اصلا دلیلتون برای ازدواج با هم منطقی نبوده ولی حالا که ازدواج کردین وبچه هم دارین باید بهم احترام بگذارین و هر دو بعضی از خواسته های معقول هم رو قبول کنین

ما ملت امام حسینیم💚💚
قبل عقد دقیقا چی گف؟ چون خواستگار منم گف عب نداره ولی مثلا میتونی بخاطر من بپوشی؟

گفت شرايطش رو ادم خوبيه ولي بيشتر حس ميكنم بالا سرم گير زيادي ميده اينو بكن اونو بكن از همه چيزم عيب ميگيره با حسرت به خانوماي مذهبي نگاه ميكنه اذيت ميشم

2738

وقتی کسی مذهبی نیست چرا با باید با یه ادم مذهبی ازدواج کنه؟مهم ترین معیار ازدواج اینکه از نظر عقیده و طرز فکر شبیه و نزدیک بهم باشن پس دوره شناخت اشنای راجب چی صحبت کردین؟که موضوع به این مهمی قبل ازدواج به توافق نرسیدین

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
نه عزيز من از همون اول چادري شدم مشكلي با چادر ندارم الكي گير ميده بهم

ببینید من خودم عاشق چادر و پوشش مناسب بودم والویتم برای ازدواج این بود که همسرم با ایمان باشه ،،،، ولی تو این همه خواستگار قسمت من شد مردی که اصلا به هیچ عنوان اعتقادی به این جور چیزا نداشت ،ما با هم صحبت کردیم چندین ماه که من از چی خوشم میاد وایشون از چی ،،،، بعد همسرم گفتن من بی هیچ عنوان دوست ندارم چادر سرت کنی منم گفتم با اینکه عاشق چادرم ولی باشه قبول میکنم ایشونم گفتن من حتی بلد نیستم نماز بخونم گفتم خودم یادت میدم مثل بچه ها دونه دونه بهش نماز رو یاد دادم قسم خورد که هیچ وقت ترک نکنه الان اون ادمی که هیچ اعتقادی به این چیزا نداشت حتی روزه ونمازش از من کامل تر شده یه هفته پیشواز ماه رمضون روزه میگیره ولی شیک پوش وامروزی میگرده منم سعی میکنم با حجاب ولی شیک پوش باشم که کیف کنه تو هر زمینه ای که دوست داره تلاش میکنم بهترین باشم براش به شرط اینکه از حد معقولش فراتر نره

ما ملت امام حسینیم💚💚
قبل عقد دقیقا چی گف؟ چون خواستگار منم گف عب نداره ولی مثلا میتونی بخاطر من بپوشی؟

توی نامزدی هیچی نمیگفت هیچیا حتی نگفت بخاطر من و...

حتی بعضی از مانتوهام خیلی کوتاه بودن هیچی نمیگفت میرفتیم بیرون اما بعدعقد خیلی اذیتم‌کرد 

البته شوهر من هرچی‌ مامانش بگه همون انجام میده

توی نامزدی یکی دوبار مامانش بهم‌گفت چادر سر کن و...

فک میکنم بعدم مادرشوهرم گفته بهش ب زنت بچو‌چادر سر کنه و...شوهر منم ب جز چشم چقزی ب مامانش نمیگه

ببین‌خاستگارت بچه ننه نباشه،یه پسر نباشه همه اینارو برسی کن و...

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...