2733
2734
عنوان

تورو خدا بیاین بگین واسه اسهال بچه ۱۱ ماهه چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 41 پست
اسهالش حجمش کمه پدی لاکت بهش دادن از امروز دوباره داریم بهش میدیم

همزمان پدی لاکت

کپسول پروبیوتیک هر ۱۲ ساعت یه کپسول با آب یا آبمیوه یا ماست

روزی حداقل ۴ سی سی زینک بده

اگر خوب نشد حتما حتما ببریدش بیمارستان

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
فقط و فقط و فقط  قرص جوشان ORS اب رو اتیشه آب و املاح بدنشم تامین میکنه

اخه نمیخورن بچه ها لج میکنن 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی یازده ماهشه ها چجوری فقط شیر میخوره

بچه ها مریض میشن بی اشتها میشن فقط شیر میخورن اونم از روی وابستگیه

2728
اخه نمیخورن بچه ها لج میکنن 

با سرنگ .

بعد هر بار اسهال یا استفراغشون تو 1 ساعت 50 تا 100 بهش بدین تمام میشه و اب و املاح بدنش تامین

من تا 1 سال و نیمگه با سرنگ حتی غذا میدادم.

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
سر  خود بهش بدیم ضرر نداره؟ بعدشم این شیرخواذه کپسول چجوری بهش بدیم

یه کپسول مخصوص روده اش باکتری مخصوص روده هست...کپسول رو باز میکنن با ماست یا هر چیز دیگه میدن چون بچه کوچیکه نصف کن صبح و عصر بده ...تو نت بزنی میاره، نگران نباش

2738
با سرنگ . بعد هر بار اسهال یا استفراغشون تو 1 ساعت 50 تا 100 بهش بدین تمام میشه و اب و املاح بدنش ت ...

بچه های من بالا میارن متاسفانه

[QUOTE=150838706]بچه های من بالا میارن متاسفانه[/QUOTE

حتی با سی سی کم در حد 2 یا 3 سی سی!؟

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
[QUOTE=150838706]بچه های من بالا میارن متاسفانه[/QUOTE حتی با سی سی کم در حد 2 یا 3 سی سی!؟

اره عزیز وقتیکه دارو زوری میدم بالا میارن

اره عزیز وقتیکه دارو زوری میدم بالا میارن

درکت میکنم .چون خودمم یکیشو دارم

اما حواسشو پرت میکنم یا میگم عه بخور بریم سریع فلان کارو بکنیم

وگرنه تن من با هر سرفه اش میلرزه ک بالا میاره سریع