2737
2739
عنوان

بچه ها رومبلم خون ریخته باچی پاک کنم نمیره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 23 پست

ببین ی تیکه یخو هی بکش روش

پشت سرش دستمال بکش

احتمالا تاالان لکه ثابت شده

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احتمالا اب گرم زدی لکش موندگار شده اگه میتونی مبلو ببر تو حیاط یا بالکن یا پشت بوم کامل بشور که نجسیش بره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
احتمالا اب گرم زدی لکش موندگار شده اگه میتونی مبلو ببر تو حیاط یا بالکن یا پشت بوم کامل بشور که نجسی ...

نمیتونم شرایطش نی😭میره باصابون ینی؟

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍

خب از مایع شستشوی مبل یا لکه بر استفاده کن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2740
نمیتونم شرایطش نی😭میره باصابون ینی؟

اب سرد و پودر صابون امتحان کن احتمال زیاد میره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند