2733
2739
عنوان

بالاخره اومدم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 28 پست
خیلی سختمه خییییلی💔😭🖤 دعا کن موفق بشم

از صمیم قلبم برات دعا کردم دوست من 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیک اخرمو بخون من اون۴ روز هیچی از زندگی یادم نمیومد  همش داد میزدم خودمو از ماشین پرت کردم ...

خوندم عزیزم

اصن غیرممکنه من ک باور نمیکنم 

گیرمم این طور بوده خب شما ک تو اون حالت هیچی نفهمیدی عمدی ک نبوده

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738
خب همین همینو میگم کسی درک نمیکنه

چن سالته‌؟بچه هم داری؟خونه بابات راحتی واسه زندگی؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
۲۳ اره دوتا نه باید مستقل بشم

آااخی تکلیف بچه هات چی میشه؟گناه دارن

خدا کمکت کنه ان شاءالله

برات دعا میکنم

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋