2733
2734
عنوان

یه لحظه میاین؟خیلی معذرت میخوام ولی سوزش ادرار دارم چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 27 پست

عفونت داری عزیزم. 

درمانش هم مصرف آنتی بیوتیک هست. 

الان استاتید اینجا میان عنبرنسارا و سرکه و حبه سیر و نبات و نمیدونم جوش شیرین و.... معرفی میکنن بهت اینا واسه همه یکسان جواب نمیده بعضیارو بد ترم میکنه. 

شورت نپوش چند روز. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
برو دکتر منم رفتم ازمایش دادم عفونت ادراری باکتریایی داشتم  اگر درمانش نکنی ممکنه بزنه به کلیه ...

بعد چه مشکلی پیش میاد؟تو رو خدا بگو

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عفونت ادرار داشتم چن بار قرص خوردم خوب نشدم آخرش دکتر۶تا آمپول نوشت الحمدلله الان خوبم 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
حتما برو دکتر احتمالا شما عفونت مثانه داری و اگه خوب درمان نشه هر چند وقت یکبار بهش مبتلا میشی 

خیلی مایعات بخور که مثانه ت شسته بشه تا حدودی کمک کننده س ولی حتما باید آنتی بیوتیک بخوری . نوع آنتی بیوتیک هم با آزمایش کشت ادرار و آزمایش ادرار تعیین میشه 

2728
بعد چه مشکلی پیش میاد؟تو رو خدا بگو

عزیزم زود بهش برسی مشکلی پیش نمیاد همین هفته ی اینده برو متخصص زنان

اگر بزنه به کلیه میشه عفونت کلیه از علائمش هم پهلو درد و عرق کردن و اینا هس

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2740
ممنون عزیزم سردیم میکنه از همونه خیلی نگرانم آخه چند وقتی هست اینجوری شدم

قربانت .اگه آز ادرار بدی بهتره تا میزان عفونتت مشخص بشه مایعات زیاد بخور فورا درمان رو شروع کن تا به کلیه هات کشیده نشده

خدایا خیلی شکرت   
عزیزم زود بهش برسی مشکلی پیش نمیاد همین هفته ی اینده برو متخصص زنان اگر بزنه به کلیه میشه عفونت کلی ...

متخصص زنان لازم نیست شما یه پزشک عمومی هم بری کفایت میکنه که تشخیص عفونت مثانه بده و  برات آزمایش بنویسه ولی بعدش که جواب آزمایش رو گرفتی برو پیش متخصص 

متخصص زنان لازم نیست شما یه پزشک عمومی هم بری کفایت میکنه که تشخیص عفونت مثانه بده و  برات آزما ...

بله تو کامنت اولم گفتم من آزمایش دادم و حالا میخوام برم پیش متخص زنان

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡