2733
2734
عنوان

بیایید کمک ابجیم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 26 پست
خیلی حسوده گورشم گم نمیکنه  داره از حسودی سکته میکنه ازش متنفرم  برا طلاق منم خوشحال شد

وااااا این چیه دیگه حتما شما و شوهراتون ازش سر ترین 

؟

باهاش قط رابطه کنین کسی ک نمیفهمه بزن دهنش

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...
وااااا این چیه دیگه حتما شما و شوهراتون ازش سر ترین  ؟ باهاش قط رابطه کنین کسی ک نمیفهمه بزن ...

شوهر سابقم ازش متنفر بود ی عوضی دومی نداره رید تو زندگی من خودش رفت سر خونه و زندگیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همين خواهرحسوده چندسالشه؟بچه داره؟وضعيت ماليش چطورع؟رابطه شباشوهرش خوبه؟

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
2740
همين خواهرحسوده چندسالشه؟بچه داره؟وضعيت ماليش چطورع؟رابطه شباشوهرش خوبه؟

اين منظورم شبانيست رابطه اش منظورمه،بدبرداشت نکنيد

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
شوهر سابقم ازش متنفر بود ی عوضی دومی نداره رید تو زندگی من خودش رفت سر خونه و زندگیش

چرا ب شوهرش نمیگین جلوشو بگیره

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...