2733
2734

خوش به حال اونایی که فرهنگیان میخونن خوش به حالشون من علشق تربیت معلم و شغل معلمیم حتی بب حقوق خوش به حالشون واقعا ، من امسال پشت کنکوریم و هیچی نخوندم و افسردگی گرفتم ای کاش منم میتونستم ای کاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوش به حال اونایی که فرهنگیان میخونن خوش به حالشون من علشق تربیت معلم و شغل معلمیم حتی بب حقوق خوش ب ...

بخون خب عزیزم بنظرم فرهنگیان کمی هم شانسیه بخاطر مصاحبه و...میگم امید داشته باش بابا۶۵۰۰به بالامیشی💪💪

بایدشانسم داشته باشیم😂🤦 انشالله قبول بشم ممنونم عزیزم لطف کردی...

منکه بی صبرانه منتظرم دفترچه بیاد 

از الانم میخوام شروع کنم کم کم بخونم

چون دیدم از نزدیک که با زحمت و پشتکار میشه قبول شد

خواهش میکنم 🌹

2738
خب وقتی انقدر میخوای چرا براش تلاش نمیکنی؟؟!  با ای کاش ای کاش که کاری نمیشه کرد...

چون من پشت کنکوریم و ی چند ماه خوندم اما بعدش ولش کردم از خودم بدم میاد و امسال هر رشته ایرقبول بشم باید برم نمیشه وایستم ، من موندم چطور بعضیا شانسی پزشکی هم قبول میشن و من نمیتونم به ارزوی بچگیم برسم 

چون من پشت کنکوریم و ی چند ماه خوندم اما بعدش ولش کردم از خودم بدم میاد و امسال هر رشته ایرقبول بشم ...

مگه کسی شانسی شانسی شانسی قبول میشه؟؟؟!!!!!! 

انتظار داری چیزی نخونی و بعدش شانسی شانسی فرهنگیان قبول بشی؟؟؟! 

اینطوری نیس عزیزم... هرکس مزد زحمتی که کشیده رو میخوره....