2737
2734
یعنی فلج شده زبونم لالللل؟؟؟؟ رو پاهاش سفت وایمیسته اخه

وای نه عزیزم منظورم این نبود که 

خاک به سرم استرس نگیری یه وقت داشتم عوارضش رو میگفتم.اینکه پاش دردمیکنه علامت فلج بودن نیست که

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه عزیزم منظورم این نبود که  خاک به سرم استرس نگیری یه وقت داشتم عوارضش رو میگفتم.اینکه پا ...

استرس که دارم در کل

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
2731
استرس که دارم در کل

دوستم چیزی نیست ان شاءالله .. شاید فقط ترسیده 

منم ان شاءالله یکشنبه واکسن داره

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
واکسن خیلی وقتا عوارض داره مطمئنا دکتر هم همینو بهت میگه حتی گاهی تو عوارضش فلج دائمی هم هست وکسی ...

وای این چیه میگی توکه دلشو ترکوندی☹️

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌

از دردش ترسیده دختر منم همینطور شد پاهاشو مدام چرب کن دخترم دوهفته غلط نمیزد از دردش میترسید 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2740
یعنی فلج شده زبونم لالللل؟؟؟؟ رو پاهاش سفت وایمیسته اخه

🥴🤐🤣خدا خفت نکنه دختر زبونتو گاز بگیررررر...نه عزیزم شاید میترسه عزیزم صددرصد اونی که زده بد زده واسش وپاش اذیت شده ودرد داره هنوز...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
استرس که دارم در کل

استرس نداشته باش اصلا بچه هم متوجه میشه.الان که میبری دکتر بپرس شاید حساسیت داشته باشه به این واکسن دفعه بعد یه مارک دیگه بزن.در ضمن بنظرم در مورد واکسن تحقیق کن😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای این چیه میگی توکه دلشو ترکوندی☹️

معذرت خواهی کردم اصلا منظورم رو اشتباه رسوندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط دوستان قطره فلج اطفال یه قطرش ریخت گوشه لبش ولی بیرون نریخت دوباره خانومه یه قطره دیگه هم ریخت انگاری شد سه قطره میشه از این باشه؟؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍