2737
2734
لینک پلیزززز😍

گوگل سرچ کن جشن نی نی سایت😃

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از کاربرا از ۹۱ عصو هست دیدمش هنگیدم

من از ۸۹ اینجام

بعد دوباره سال ۹۲ کاربری جدید زدم چون قبلیه رمزشو یادم نبود

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
مرسی❤️

🌹🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
اخ دقیقا حالا اینا ب کنار اینایی که تو تاپیکا زرتی نی نی یارو تگ میکنن دقیقا منو یاد آنتن های دورا ...

آییی گفتیی.بخدا بضی وختا ک نی نی یار ۵ رو میبینم میخام بگم خانوم اجازه 👆😂😂😂😂😂

.
تلگرامشونم میدن نی نی یارا؟

نه

بچه ها یه ایدی دادن گفتن به این ایدی پیام بده بگو باز کنن

اخه توی تماس با ما دو بار پیام گذاشتم هیچی به هیچی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
اره منم از نی نی یار شب خوشم نمیاد بدون هیچ دلیل و تذکری کاربری منو ترکوند  حالا فعلا حوصلم ن ...

دقیقا منم نی نی یار شب ترکوند

تو تلگرام چجوری باید واسشون پیام بدیم که برگردونن؟

من چند بار از طریق همین سایت ک ایمیل میخواد پیام دادم کاربریمو برگردونن اما خبری نشد

ب چ ایدی ای باید پیام بدم؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍😍
2740
یکی از کاربرا از ۹۱ عصو هست دیدمش هنگیدم

یه کاربر هست از سال هشتاد و نه عضون😂😂جالبیش اینه تعداد پستاشون به هزار تا نمیرسه ولی زیاد آنلاین میشن😂😂

امضا ندارم انگشت میزنم😐☝تامام😐         
دقیقا منم نی نی یار شب ترکوند تو تلگرام چجوری باید واسشون پیام بدیم که برگردونن؟ من چند بار از طری ...

برو تو لیست تاپیکام فک کنم تاپیک اخرمه بچه ها یه ایدی دادن گفتن پیام بده

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم