2737
2734

من تو دوران نامزدی از دختر داییم مدرسه میرفت شپش گرفتم..مردم تا از بین رفتن..همه راه هارو امتحان کردم اما روزی سه بار سرمو با اب داغ و مخلوط سرکه سفید ایتفاده میکردم فقط مواظب باش بوش اذیتت نکنه

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا رنگ کن یا موهاتو بشور با شامپوی مخصوصش

ولی بعدش حتما حتما به یکی بگو تخماشو برات دونه دونه دربیاره وگرنه نمیره اصلا

تا چن روز همش باید چک کنی و تخماشو بکشی بیرون

بعد شستن هم موهاتو اتو کن از ریشه

حمومم که مبری یا شونه مخصوص بکش بین موهات

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

اسی این کاری که میگم بکن چون خودم امتحان کردم خیلی از اونی که فکرش وبکنی ریشه کن میشن

بالشتت وکامن بزن دورو بر ت وکه درازمیکشی کامن بزن بعد بخواب تازه اگه موهات بلندن به دنباله موهات بزن هیچی نمیشه ولی تخماش پوک میشن وخودشون کلا از رین میرن

2728

منم از یه بنده خدایی گرفتم کم بود اوایلش فهمیدم سس مایونز خریدم گذاشتم رو موهام چندساعت موند سه روز پشت سرهم اینکارو کردم خوب شد همش ازبین رفت

ولی اگه توموهات تخمشون هم هست یکهفته بعد باز باید اینکارو تکرار کنی چون تخما یکهفته بعد بیرون میان

شونه مخصوص هم هست اونو بخر موهاتو باهاش صاف کن زیردستتم پارچه سفید بنداز میبینی که چجور میریزن پایین

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
اصلا مو رنگ کردن روشون تاثیری نداره گلم

اتو مو خیلی داغ بکش رو موهات تخم شپش را از بین میبره بعدروغن زیتون بمال بعد هم شانه مخصوص شپش که دندونه ریز دارن شانه کن،،،،سس مایونز با سرکه مخلوط کن بذار دو ساعت سرت،،،،،

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،،،،علم افلاطون حریف جهل مادر زاد نیست.
چرا تاثیر داره 

عزیزم تونت هم بزنی میبینی نوشته رنگ مو هیچ تاثیری نداره ازبینشون نمیبره من خودم تحقیق کردم اصلا اینو قبول نداشتن

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2738