2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا خرافاته.......حالا چیزی هوس کنه خوبه بخوره....ولی دیگه نه در این حد....من سر دخترم هوس بلال کردم بدجووووور......نخوردم چیزی شم نشد

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

نه بابا منم شنیدم اگه هوس کنه بخوره چشم بچش رنگی میشه 😑

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2731
اگ نخوره؟

عزیزم چه بخوره چه نخوره هیچ فرقی نداره همش خرافاته مثلا خواهر من هوس میکرد یه چیزایی عجیبیا مثلا یه نمونش گواوا خب این شوهر بدبختش از کجا باید گیر بیاره نخورد هیچیشم نشد 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2740
گواوا چیه؟

یه میوه عجیب هندی تو تلویزیون دیده گیر داده منم میخام 😐🤦‍♀️