2737
2739
عنوان

کسی با چله ازدواج کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخواست بهم بزنه پدرت؟

اولش ازش خوشش اومد اما بعد شش ماه ایقد ازش متنفر شد ک حد نداشت می‌گفت پشیمونم حتی عقدم ک کردیم بابام قصد جدا کردنمون داشت .می‌گفت از اخلاق و رفتارش خوشم نمیاد و...دو سال نامزد بودیم .بیچاره نامزدم جرأت نمی‌کرد بیاد خونمون ایقد بابام بهش اخم میزد از خجالت پامیشد میرفت

2728
اولش ازش خوشش اومد اما بعد شش ماه ایقد ازش متنفر شد ک حد نداشت می‌گفت پشیمونم حتی عقدم ک کردیم بابام ...

واسه چی یعنی چیزی دیده بود ازش؟

ایشاالله همیشه کنارهم خوشبخت سلامت باشید

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
مگه گدام؟؟😅😁

بگو شارژر موبايل 

مدل موبايل خودت و بگو😅😅

كروناعه نميشه آش نذري بخري و ببري بدي بگي

دقت كن آش نذري بخر ببر دم خونشون بده 🤣🤣🤣

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
واسه چی یعنی چیزی دیده بود ازش؟ ایشاالله همیشه کنارهم خوشبخت سلامت باشید

اخلاقش یکم تنده و بچه ننه و یکمم بددهن خلاصه کلکسیونی از خصوصیات بد داره برا همین بابام ازش متنفره.اما من دیونه خیلی عاشقشم دست خودم نیست و حتی تو روی خونوادم وایسادم بخاطر این عشق .

مارو گذاشتی تو خماری رفتی؟؟

رفتم بچمو بخوابونم. هیچی برا پول و شغلم اومده بود. از اونایی که از کل دین نمازشو بلدن اونم از ترس خدا نه از روی دوستداشتنش. شده بودم کلفتش. هم کار بیرون هم خونه هم خرج خونه و... با من بود و اون می‌گفت ندارم. چشم چرون، دروغگو، خاله زنک، بی عرضه، خنگ و تنبل! یه حرومزاده که نماز می‌خواند. یه ماه بیشتر از آشنایی کاملا سنتیمون نگذشته بود که ماه محرم رسید و گفت عقد کنیم زودتر و منم گفتم باشه. بلافاصله بعد عقدم یه رابطه برقرار کرد که البته لذتش یه طرفه بود و هیچوقت اون رابطه درد آور رو فراموش نکردم. دیگه منه احمق از ترس خانواده و ابرو پاش موندم چهار سال. بچه دار شدنم هم ماجرا داره که اونم خاک بر سرم. 

2740
اخلاقش یکم تنده و بچه ننه و یکمم بددهن خلاصه کلکسیونی از خصوصیات بد داره برا همین بابام ازش متنفره.ا ...

ویییی اخلاقای بدی داره که آره ما دخترا خیلی احساساتیم

ویییی اخلاقای بدی داره که آره ما دخترا خیلی احساساتیم

حالا ک یکسال ازدواج کردیم یکم اذییتم و بعضی وقتا نمیتونم اخلاقشو تحمل کنم ولی این برام تجربه شد ک خونواده ها همیشه صلاح بچه هاشون میخان . بعضی وقتا حس میکنم مجرد بودم بیشتر بهم خوش میگذشت

حالا ک یکسال ازدواج کردیم یکم اذییتم و بعضی وقتا نمیتونم اخلاقشو تحمل کنم ولی این برام تجربه شد ک خو ...

ایشاالله که بعدازاین اخلاقش بهتر بشهبشه برید مشاور شاید کمکی کنه عزیزم