2752
2734
عنوان

هزینه کمد تو دیواری یا همون دولاب با عروس یا داماد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 21 پست

هرکی خونه رو ساخته...عجبا همین مونده کمد و در وتخته و پریز ولامپ و کاشی سرامیک هم جز جهاز شه استعفرالله

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واااا این حرفای مسخره رو از کجاتون در میارین؟!🤨🤨

همین کارارو میکنین ک مردا پررو میشن🤐

بیچاره پدر عروس گناه ک نکرده دختر شوهر داده.

مردی گفتن زنی گفتن.

شیرآلات خونه رو هم بیاین شما بخرین😐😐

همین شماها مردارو تن پرور و پررو میکنین😶😑

واااا این حرفای مسخره رو از کجاتون در میارین؟!🤨🤨 همین کارارو میکنین ک مردا پررو میشن🤐 بیچاره پد ...

احسنت

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

البته یسری از مردا زنو یا خانواده زنو ساده میبینن میخان از اب گل الود ماهی بگیرن 

تو اطرافیان ما اقایی بود که دایم میگفت بله برون خانواده عروس باید شام بدن یا عقد شام بدن میوه عقد پای عروس 

درحالی که ما رسممون که بله برون کلن پای عروس بصرف میوه شیرینی بعد عقد و عروسی پای داماد جالب که خود رسم  خانواده داماد هم همین بوده میخاستن فقط بکنند و خرج از خودشون باز کنند