2733
2739
عنوان

لباسای قدیمی تونو چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 78 پست

سلام مهربونم.. ببخشید میام تایپکت اما اونجا خوندم به اون زنی که بچه دار نمیشد گفتی دکترتو عرفی میکنی مهربونم که بچه دار شه.. مهربونم .. من 31 سالمه و میگن تنبلی دارم.. تحت درمان بودم حدود یه سال اما نشد.... همسرم بچه دوست داره خیلی.... میشه به منم معرفی کنی؟ بهم گفتن برو نازایی هزینه زیادیم ندارم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان ادرس پیج اینستاشونو میزارم 

@ahmadi_midwife

بهشون پیام بدید بگید مشکلتونو بگید سوابق پزشکیتونو بفرستید کمکتون میکنن اگه کامل کامل حرفاشونو گوش کنید به امید خدا باردار میشید 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
 سلام مهربونم.. ببخشید میام تایپکت اما اونجا خوندم به اون زنی که بچه دار نمیشد گفتی دکترتو عرفی ...

شمام بهشون پیام بده پایین ادرس پیجشونو دادم

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2728