2737
2734
عنوان

لتروزل و تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 21 پست
خب پس تخمدان پلی کیستیک داری  همراه لتروزول متفورمین هم بخورمن اون ماه ک باردارشدم انقد شکم &nb ...

اره تنبلی دارم 

متفورمین و خوردم خیلی حالم بد شد بدنم میلرزید کلا الان همش بیحالم دیگه با متفورمین بد تر شدم 

حالا اگه نشدم ماه بعد متفورمینم میخورم 

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه قلو بودن یکیش قلبش رشد نکرد

اخی 😪

دوقلویی سخته خیلی؟ 

من دوست دارم ولی فکر که میکنم میگم خیلی سخته 😬

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
اخی 😪 دوقلویی سخته خیلی؟  من دوست دارم ولی فکر که میکنم میگم خیلی سخته 😬

خیلی سخته خیلی خیلی ب خصوص منم دست تنهام من اصلا بچه هام شبیه هم نیستن زمین تا اسمون فرق دارن  فقط اسمشون دوقلوعه خخخ حالا ایشالا قسمت خودت میشه دوقلویی میبینه هفت جداباد ادمو میادن جلو چ شات😂تا تو باشی دیگه بچه نخای

2728
خیلی سخته خیلی خیلی ب خصوص منم دست تنهام من اصلا بچه هام شبیه هم نیستن زمین تا اسمون فرق دارن   ...

خدا صبرت بده 😐

ولی شیرینم هستن 😍تو دوتا ساک جدا بودن که شبیه نیستن

واقعا الان یدونشم ادم و روانی میکنه 😂

ان شاءالله کاش منم بیارم سختیاشو تحمل میکنم 

خدا صبرت بده 😐 ولی شیرینم هستن 😍تو دوتا ساک جدا بودن که شبیه نیستن واقعا الان یدونشم ادم و روانی ...

اره ناهمسان بودن

گفتنش اسونه😂😂😂بزار بیاری ایشالااا ب حرفم میرسی امشب یکیش اسهال شد ریخت بیرون رو جاش بردم بشورم اومدم دیدم اون یکی اسهال این یکیو مالیده ب صورت و لباساش انگار یکیم خورده بود 😂😂😂😂

اره ناهمسان بودن گفتنش اسونه😂😂😂بزار بیاری ایشالااا ب حرفم میرسی امشب یکیش اسهال شد ریخت بیرون رو ...

وایی😂😂😂😂😂😂واقعا خورده 😐

سخته خدایی 

نه من همون یه قلو میخام 😂😑

خدا نگهشون داره واست 

این سختیاتم تموم میشه بزرگ میشن