2733
2734
عنوان

برگردوندن عشق سابق

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 23 پست
وای منم دقیقا همین مشکل و دارم بعد ۴ سال همو پیدا کردیم دوباره الان خیلی مهربونه باهام ولی نمی‌دونم ...

زمان همه چی رو درست می‌کنه توقع نداشته باش سریع دوستت داشته باشه فقط یواش یواش باز میشه مث سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون الان با یکی دیگ دوس شده ولی با حرفاش فهمیدم ک هنوز دوستم داره.چیکار کنم چجور برش گردونم

مطمئن باش تو جات تو قلبش محفوظه خودش یه حرکتی میزنه برمیگرده نگران نباش

2731
زمان همه چی رو درست می‌کنه توقع نداشته باش سریع دوستت داشته باشه فقط یواش یواش باز میشه مث سابق

اول اون رفت و تنهام گذاشت بعد ۴ بار اومد پیدام کرد هربار کلی دعواش کردم و شمارمو عوض کردم چون خیلی خیلی دلخور بودم ازش و واقعا دوسش دارم

اینبار من بهش پیعم دادم که ببینم چه خبره و چیکارا می‌کنه که خیلییییی مهربونه باهام خیلی زیاد اما خب حس میکنم که دیگه هیچوقت مثل قبل نمیشیم چون یه سری اتفاقا بعد رفتنش پیش اومد و شاید دیگ اونم تغییر کرده باشه

عشق هیچ وقت فراموش نمیشه فقط ادم ی مدت عصبی میشه و غرور میاد ک باعث میشه رابطه کات بشه اما هر دو طرف منتظر ی تلنگرن ک برگردن به هم ،اگ عشق واقعی وسط باشه البته ...بعدم بستگی داره تو چیکار کرده باشی اگ خیانت کردی ک دیگه دورش خط بکش بهت دیگه اعتماد نمیکنه

اول اون رفت و تنهام گذاشت بعد ۴ بار اومد پیدام کرد هربار کلی دعواش کردم و شمارمو عوض کردم چون خیلی خ ...

گذشته رو به روی هم نیارین بعد ی مدت عشق وسط باشه همه چی درست میشه فقط زیادی پاپیچش نشو مهربون باش گیر دادن و غر زدن ممنوع

2740
گذشته رو به روی هم نیارین بعد ی مدت عشق وسط باشه همه چی درست میشه فقط زیادی پاپیچش نشو مهربون باش گی ...

اصلا هیچوقت بهش گیر ندادم و غر نزدم اونبارم چون گذاشت و رفت باهاش بحث کردم اما خب گفتم ک یه سری اتفاقا تو زندگیم افتاده ک فک نکنم بتونه مث قبل دوسم داشته باشه