2733
2739
سلام خوبی من از روزچهارم داره نبض میزنه وسوزش داره براشما چی گفتن؟ من عطسه وسرفه دارم دیوانه شدم ...

سلام عزیزم نه چیزی نبود من فک میکردم عفونت و اینا باشه اما چیز خاصی نبود طبیعیه بعد یک مدت خودش خوب میشه،بینی جدیدت مبارک باشه❤️

سلام عزیزم نه چیزی نبود من فک میکردم عفونت و اینا باشه اما چیز خاصی نبود طبیعیه بعد یک مدت خودش خوب ...

مرسی برای شماهم مبارکه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند؟؟هشت و نیم؟؟یا هشتاد ملیون؟ 😳

سال ۹۹

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
همون من خودم هرجا میرم یجا میگگه ۵۰ ملیون جایی ک بابام عمل کرده چند سال پیش میگه ۴۵ ملیون  یج ...

سال ۹۹