2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😂داد میزنم باز که دارین دعوا میکنین دعوا نکنین روی همو ببوسین 😂 و دعوا تمام میشه  وقتی داد ...

من اینو بگم میان دوتاشون باهم منو میزنن و منم دعوا میکنن😂😂😂☹️

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
😐😂داد میزنم باز که دارین دعوا میکنین دعوا نکنین روی همو ببوسین 😂 و دعوا تمام میشه  وقتی داد ...

مامان بابام یک سال پیش یه دعوا داشتن امروزم یه جر و بحثی شده من اینقدر ناراحتم حس میکنم ما داداش نداریم اینکارو میکنن دنیا برام تاریکه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
2728
من اینو بگم میان دوتاشون باهم منو میزنن و منم دعوا میکنن😂😂😂☹️

😂😂😂 اخه سر چیزای بیخودی دعوا میکنن 

اگه دعوا دیگه خیلی جدی باشه 😕 حرفی نمیزنم 

ولی وسط پذیرایی دعوا کنن همیشه بهشون گفتم میخواین دعوا کنین برین تو اتاق من فیلممو نگاه کنم😂😑

خدایا شکرت ...  
مامان بابام یک سال پیش یه دعوا داشتن امروزم یه جر و بحثی شده من اینقدر ناراحتم حس میکنم ما داداش ندا ...

وقتی صدای خالمو میشنوم حالم خوب میشه حق مادری به گردنم داره الان زنگ زد ناخداگاه اشکام سرازیر شد

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
مامان بابام یک سال پیش یه دعوا داشتن امروزم یه جر و بحثی شده من اینقدر ناراحتم حس میکنم ما داداش ندا ...

آخه چه ربطی داره من دو تا داداش دارم یکی ازدواج کرده یکی هم یه شهر دیگه رفته واسه کار فقط من هستم 

همیشه میگن تورو نداشتیم چیکار میکردیم 

والا ربط خاصی نداره فقط محبت کنین بهم دیگه

خدایا شکرت ...  
2740