2733
2734
پررو...باج...چه دیدی داری واقعا،معلم هابه کادواحتیاج ندارن،برای ابرازمحبت یک شاخه گل،یک نامه،یک نقاش ...

پسر خالم تربیت معلم میخونه دانشجوئه عزیزم من میگم باج ندین چرا میزنی؟!درضمن پسر خالم از روی ناچاری رفت چون واقعا درس نمیخوند با رتبه ۱۰۰هزار و ۵درصدی رفت، دختر خالمم همینطور گفتیم از هیچی بهتره نه بخاطر علاقه یا اینکه رشته خفنیه.

درضمن من دندون میخونم میتونستم بیارم مطمینا ولی علاقه ای ندارم. اگه شما واقعا معلمی با این ادبی که داری وااای به حال بچه های بدبخت!

به ارزوی چندین سالم رسیدم❤️ ۹۹/۹/۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر خالم تربیت معلم میخونه دانشجوئه عزیزم من میگم باج ندین چرا میزنی؟!درضمن پسر خالم از روی ناچاری ر ...

عزیزم من بی ادبی نکردم

ادبیاتت درست نیست،باج چی

بارتبه صدهزار 😀

شما دندونپزشکی میخونی شوخی نکن، بااین طرز صحبت،من فکر میکردم  نهایت دیپلم باشین...بالاخره این نظرشماست،من که علاقه ای ندارم که دستمو کنم تودهن مردم و خون ببینم...

پسر خالم تربیت معلم میخونه دانشجوئه عزیزم من میگم باج ندین چرا میزنی؟!درضمن پسر خالم از روی ناچاری ر ...

کلا با همه دعوا داریا

ببخشیدمن نمیدونم زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکورهی هست

ان شاءالله بتونی مهاجرت کنی عزیزم وتو رشته دلخواه خودت قبول بشی...

2728

عزیزدلم چطور دندون میخونی وفکربرنامه ریزی برای کنکوری ونمیدونی برای دندون دردچی خوبه؟؟؟

عزیزدلم چطور دندون میخونی وفکربرنامه ریزی برای کنکوری ونمیدونی برای دندون دردچی خوبه؟؟؟

عزیزم فکر برنامه ریزی برای تخصصم!

درضمن دنبال تجربه شخصی بودم 

شما چقد بیکاری خانوم معلم!

عزیزم فکر برنامه ریزی برای تخصصم! درضمن دنبال تجربه شخصی بودم  شما چقد بیکاری خانوم معلم ...

میدونم عزیزم،

مطمئن باش هرچقدر بیکارباشم به اندازه شمابیکار نیستم گلم ،به اندازه شما که روزی ده تاتاپیک میزنی

کسی اشناهاش دندونپزشکن،کسی اشناهاش معلمن،کسی اشناهاش وکیلن،کسی اشناهاش ازمایشگاه کار میکنن و......آخه میشه دندونپزشکی بخونی وانقدربیسوادباشی که ندونی برای دندون درد چی خوبه،قوپی درنکن اینجوری،مابیسواد شما ته سواد وتخصص

لطفا دیگه ریپلای نکن

2738
میدونم عزیزم، مطمئن باش هرچقدر بیکارباشم به اندازه شمابیکار نیستم گلم ،به اندازه شما که روزی ده تات ...

باشه حق با شماست خانوم معلم🙄