2737
2734

اووووو اره بابا تا دلت بخواد.مشکل دارن به نظرم یجور ییماری روانی دارن😒

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
زیاد هست ....ولی گور باباشون ...هیچ وقت تو مشکلات احساس ضعف نکن ک خوشال شن ...تو دلت غم دنیا باشه بگ ...

مرگ چی؟ نمیشه که بعد از مرگ عزیزی که اونا خوشحالن و دارن تو روت با دمشون گردو میشکنن تظاهر به خوشحالی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا چند روز ناراحت میشم نمیدونم چطوری رفتار کنم باهاشون خیلی دلم میشکنه

آره خیلی بدبودوقتی من رفتم دانشگاه اون چندترم جلوترازمن بود من تموم کردم ولی اون هنوز تموم نکرده بود اخرین خبری که ازش داشتم میخواست ول کنه کلا لیسانس نگیره.......نمیدونم والا من خودم توکفشون موندم

2728
یا بچه ی یکی از آشناها با کلی بیماری به دنیا اومد واای نمیدونییید اینا چقدر ذوق کردن

وا مگه میشه؟؟؟از خشم خدا نمیترسن به کارما اعتقاد ندارن؟

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
مرگ چی؟ نمیشه که بعد از مرگ عزیزی که اونا خوشحالن و دارن تو روت با دمشون گردو میشکنن تظاهر به خوشحال ...

دیگه اونا آدم نیستن ...حیونن...ک از مردن کسی خوشال بشن...چون مرگ برا همه هست ...شتریه ک در خونه همه میخوابه ..

اللهم عجل لولیک الفرج  
وا مگه میشه؟؟؟از خشم خدا نمیترسن به کارما اعتقاد ندارن؟

خدا شاهده دروغ نمیگم

یا کسی طلاق بگیره

از کار بیکارشه یا هر هر اتفاق بد دیگه ای

قشنگگگگ شادی رو تو چهره شون میشه دید دیگه تیکه انداختن هاشون هیچی

2740
دیگه اونا آدم نیستن ...حیونن...ک از مردن کسی خوشال بشن...چون مرگ برا همه هست ...شتریه ک در خونه همه ...

واقعا حیوونن

ولی کاش خدا جواب بدی آدمارو تو این دنیا میداد که انقدر مغرور نشن و دل نشکنن

به خدا آدم تو کار خدا میمونه از قدیمم گفتن ظالم همیشه سالم

پس چرا هرچی از خدا میخوان بهشون میده خیلی پست فطرت و بی رحمن😢

اره واقعانم منکه هرکی دور و برم از این جور ادما هستن انقد موفق هستن که ما هرچی بدوییم هم بهشون نمیرسیم این سنگ رو دل من مونده

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
مادربزرگ من ورژن مونث بابا بزرگ تو بود😑

😐😂

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه