2737
2734
عنوان

خانما من ميخام از بيمارستان برم فرودگاه با چ تاکسي ميتونم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی عزیز دلم

فدات نوشين جان ي سوال دارم عزيزم من بليط هواپيما اينترنتي گرفتم چجوري برم فرودگاه من بليط فقط تو گوشيمه پرينت نگرفتم چکار کنم ؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
اگر نشد بگو من برات ماشین بگیرم

باشه حتما مياي خصوصي عزيزم؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2728
فدات نوشين جان ي سوال دارم عزيزم من بليط هواپيما اينترنتي گرفتم چجوري برم فرودگاه من بليط فقط تو گوش ...

مهم نیست عزیزم همونجا گوشیت رو نشون بده خودشون چک میکنن من خمیشه بدون پرینت میرم فرودگاه

فدات نوشين جان ي سوال دارم عزيزم من بليط هواپيما اينترنتي گرفتم چجوري برم فرودگاه من بليط فقط تو گوش ...

انشاالله که مثبته عزیز جان.به حق همین روزا. همونجا تو فرودگاه  نشون بده راهنماییت میکنن. 

انشاالله که مثبته عزیز جان.به حق همین روزا. همونجا تو فرودگاه  نشون بده راهنماییت میکنن.

ممنونم دعام کن خيلي اين روزا سختي کشيدم

2738
عزیزم انشاالله خبر خوش بشنوی یادت بره  فقط شاد باش  و چشمت به آسمون خدا.الهی خدا خوشحالت ک ...

مرسي از محبتت

آها.بسلامتی انشاالله فقیرند راه بیفت که راننده عجله نکنه  سرعت بره

چشم حتما