2737
2734

مردی که بد دله شکاکه مطمئن باشین یه چیزی هست یا از کودکیش بوده یا یه چیزی دیده بدبین شده 

مثلا بعضی از مردایی که شغلشون نظامیه  (آگاهی نیروی انتظامی اطلاعات )یه بد بینی تو ناخودآگاهش هست شغلشون ایجاب میکنه  تو زندگی مشترکم اینو میشه دید 

بعضی از پسرا تو مادرو خواهراشون یه چیزی میبینن اونو نمیتونن کنترل کنن این سخت گیری رو میان رو خانوماشون پیاده میکنن 

دوست صمیمی که شکاکه خیلی رو ذهن مردا تاثیر دارن 

مردایی که دوره ی قبله ازدواج سالمی نداشتن ولی دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده میگردن هم جزوشون میشه 

خیانت شاید آخرین مرحله باشه اسی جوووون زندگیتو با افکارت نابود نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردی که بد دله شکاکه مطمئن باشین یه چیزی هست یا از کودکیش بوده یا یه چیزی دیده بدبین شده  مثلا ...

درسته کاملا درست می گید دوستاشو نمی دونم ولی خانواده اش مذهبی هستن فک نمی کنم شاید از جایی دیده باشه با کسی روش تاثیر گذاشته به هر حال مرسی عزیزم 

اره تو دوران نامزدی هستیم 

کوتاه نیا اگه دوره ی نامزدی هستی قاطع برخورد کن بگو هینطور که منو دیدی وپسندیدی قبول کن 

من قبله تو این کارارو نمیکردم وقتی قبله تو اینشکلی نبودم اومدی خواستگاریم پس قبول کردی شرایطمو 

نذار یه عمر زندگیتون تلخ بشه هربار بیرون رفتنی برات زهر بشه 

2731
درسته کاملا درست می گید دوستاشو نمی دونم ولی خانواده اش مذهبی هستن فک نمی کنم شاید از جایی دیده باشه ...

همون خانواده مذهبی شاید دلیلش باشه عزیزم بعضی از خانم های هایی که مذهبی هستن خیلی تو خونه از رفتارو پوشش زنا پیش مردا وپسراشون حرف میزنن وگلایه میکنن وسرکوب میکنن که جامعه خراب شده اینا رو ذهن یه پسر بچه تاثیر میذاره تا بزرگ بشه این صحبت‌ها هست تاثیرشو میذاره

همون خانواده مذهبی شاید دلیلش باشه عزیزم بعضی از خانم های هایی که مذهبی هستن خیلی تو خونه از رفتارو ...

درسته کاملا باهاتون موافقم چون  خودش هم بهش نمی خوره که همچین آدمی باشه 

خیالمو راحت کردی واقعا اطلاعاتت واقعا مفید بود☺️

2740