2733
2734
بابا قرص خوردن که چیزی نیست  البته من جای شما نیستم شرایطتون رو درک کنم شاید حق با شما باشه گل ...

متاسفانه بدنم ب قرصا واکنش نشون میده بعد هر کدوم نیم ساعت حالم بده

ولی خب چ میشه کرد باید بخورم تا اخر ماه

ایشالا ب وزن دلخواهت برسی توام

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
متاسفانه بدنم ب قرصا واکنش نشون میده بعد هر کدوم نیم ساعت حالم بده ولی خب چ میشه کرد باید بخورم تا ...

شما الان چند کیلویی؟؟قدتون؟؟؟

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه بدنم ب قرصا واکنش نشون میده بعد هر کدوم نیم ساعت حالم بده ولی خب چ میشه کرد باید بخورم تا ...

وایی خدا کنه ایشالله🤩😍

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
شما الان چند کیلویی؟؟قدتون؟؟؟

۱۶۹

۵۹ کیلو

ک روز ب روز دارم ورن از دست میدم

بیشترین وزنم ۷۲ بود😅

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2728
۱۶۹ ۵۹ کیلو ک روز ب روز دارم ورن از دست میدم بیشترین وزنم ۷۲ بود😅

🥳🥳🥳👌👌👌👌👌وایی اندامت عالیهههه

🥳🥳🥳👌👌👌👌👌وایی اندامت عالیهههه

نبابا زیادی لاغر شدم ابجیم میگه دستات شبی مجید دلبندم دراز شده از وقتی لاغر شدی😅

نبابا زیادی لاغر شدم ابجیم میگه دستات شبی مجید دلبندم دراز شده از وقتی لاغر شدی😅

🤣🤣🤣🤣😅😅😅