2733
2734
عنوان

بهترین سن ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 44 پست

بهترین سن ازدواج عددی نیست!!!!

سن ازدواج وقتیه که شعور پذیرفتن زندگی مشترک رو داشته باشی 

شعور مسئولیت پذیری رو داشته باشی...

گذشت داشته باشی

و یاد بگیری که صرفا ازدواج کردن تولید مثل نیست و مسابقه هم نیست اگه یکی زود ازدواج کرد تو دیر ازدواج کردی باختی....

تو روخدا یادبگیرید ازدواج کردن بچه بازی نیست!!!!

به معنی این نیس ک اگه یکی تو ۱۸ سالگی ازدواج کرد شما هم باید ۱۸ سالگی ازدواج میکردین!

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
فقط پارسال دو نفر به بابام گفته بودن اونا هم رد کردن. همین. الان با این وضعیت اقتصادی و کرونا دیگه ن ...

پس خانوادت راضی نیست گلم وگرنه خواستگاربعید میدونم نداشته باشی 

من الان بخاطرکنکورم هرچقدرم ازاین صحبتاباشه ازم قایم میکنن که یه وقت ذهنم بهم نریزه 🤦🏻‍♀️

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خانوادت راضی نیست گلم وگرنه خواستگاربعید میدونم نداشته باشی  من الان بخاطرکنکورم هرچقدرم از ...

اگر داشتم میگفتن بهم همون دو تا فقط بوده که البته خودمم خوشم نیمد

من 22 سالمه و متولد 76 توی اطرافیانم تو همه سنی ازدواج کردن و همه جور ادم با عقاید مختلف وجود داره. ...

جمله آخرت خیلی خوب بود👏🏻

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2728

کاش من میفهمیدم توی شوهر کردن چی هست که انقدر هولید ؟ بجز مسئولیت و کار مضاعف کردن مگر اینکه میخواید از خونه رها بشید که بحثش جداست یا اینکه فکر میکنید همش میشه عروسی لیلی کردن و عشق بازی

اگر داشتم میگفتن بهم همون دو تا فقط بوده که البته خودمم خوشم نیمد

هنوزسنی نداری که به ازدواج فک کنی 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ناامید نشو.دخترای فامیلمون چون ازهمه نظر خوبن واسه همین سریع خواستگارای خوب براشون پیدامیشه وتوسنای۱۸تا۲۲ایناازدواج میکنن وخوشبختن..یه مورد داشتیم بااینکه خیلی خوب بود ولی جور نمیشد..تااینکه ۲۷سالگی یه مورد عالی براش اومدودیروز اولین سالگردازدواجشون بود..دختره مذهبی واستاددانشگاه وفوق لیسانس وظاهرورفتاروموقعیت خانوادگی همه عالی..تعجب بود که چرابراش خواستگارخوب نمیاد؟؟. ولی  خب پارسال ازدواج کرد. خداروشکر

2738
کاش من میفهمیدم توی شوهر کردن چی هست که انقدر هولید ؟ بجز مسئولیت و کار مضاعف کردن مگر اینکه میخواید ...

نظرت درست گلم اما میدونی هردوره ای اززندگی باهمه بدی هاش لذت بخشه ازدواج هم بخشی ازاین لذته که باید تحربه کرد اما به وقتش 

نظرت درست گلم اما میدونی هردوره ای اززندگی باهمه بدی هاش لذت بخشه ازدواج هم بخشی ازاین لذته که باید ...

درست میگی عزیزدلم‌ ولی واقعا برای دختری که نه درس درست خونده نه طعم استقلال چشیده واقعا شوهر کر‌دن خیلی بی معنیه مگر یک عده ی خاصی 

کاش من میفهمیدم توی شوهر کردن چی هست که انقدر هولید ؟ بجز مسئولیت و کار مضاعف کردن مگر اینکه میخواید ...

اگه باشخص خوبی ازدواج صورت بگیره ودونفرواقعا رفتارمناسبی داشته باشن زندگی شیرینی هست..گاهی بعضی مسئولیتاهم قشنگن مهم نوع نگاه مابه اوناست

درست میگی عزیزدلم‌ ولی واقعا برای دختری که نه درس درست خونده نه طعم استقلال چشیده واقعا شوهر کر‌دن خ ...

حرفت درست الان یه دوروزمونه ای هم شده که واقعا نمیشه به آداماش امیدوار بود الان باید دختراهم استقلال مالی داشته باشن تااگه خدایی نکرده فردا ولت کردحداقل بتونی ازلحاظ مالی خودتو تامین کنی 

اگه باشخص خوبی ازدواج صورت بگیره ودونفرواقعا رفتارمناسبی داشته باشن زندگی شیرینی هست..گاهی بعضی مسئو ...

حرف شما متین هستش ولی کاش وقتی این اتفاق بیفته که دخترا توی یک موقعیت مناسب باشن نه دختر بچه ۱۸-۲۱ ساله 

میدونین چرا الان دخترا توسن پایین ازدواج میکنن؟برای اینکه خانواده پسرمیخوان خودشون تربیتشون کنن اونجوری پرورشش بدن که میخوان یه دخترآفتاب ومهتاب ندیده بگیرن شماعقب وطرزفکریه دختر۱۴ساله روبا۲۵مقایسه کنی دنیا دنیا تفاوت هست 

حرف شما متین هستش ولی کاش وقتی این اتفاق بیفته که دخترا توی یک موقعیت مناسب باشن نه دختر بچه ۱۸-۲۱ س ...

صدالبته باید موقعیت مناسب باشه کاملادرسته.

ولی دخترایی هستن که واقعا توهمین سن ۱۸سالگی واقعا به تکامل درستی رسیدن..به شخص دیدم واقعا فکرمیکردم بچه است ونمیفهمه ولی الان جوری زندگی رواداره میکنه وهم کارودرامدداره وهم برای کنکور داره میخونه..

بعضی دخترای ۱۸ساله هم داریم که فقط واسه خوشی دوران نامزدی وودلایل بچگانه ازدواج میکنن وتهش هم به نتیجه نمیرسن‌‌..آدما متفاوتن به نظرم سن ملاک نیست

2706