2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه شوهر خودتم اینجوری میگی این ک دیگه اسمش زندگی مشترک نیس

آره والا میگم هرچقدمیخوای برا خواهر و مادر خرج کن محبت کن تا شاید چشم و دلت سیر بشه چون همه راهارو رفتم مردای خواهرومادر پرست رو باید بزاری برا خانوادشون هرکار خواستن بکنن راحت باشن که عقده نشه براشون بعد از سرشون میوفته.تازه عزیزم ایشون که شوهرش احترام گذاشته وازش پرسیده چی بگیریم اینم وقتی میبینه شوهرش هلاکه برا خانوادش بهتر بود احترام بزاره و بگه هرجور راحتی این میشه زندگی مشترک.در مقابل شوهرشم ایشونو باید راجب خانواده خودش آزاد بزاره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
آره والا میگم هرچقدمیخوای برا خواهر و مادر خرج کن محبت کن تا شاید چشم و دلت سیر بشه چون همه راهارو ر ...

نه گلم مرد ایرونی زن رو واسه کادو دادن ب خانواده خودش راحت نمیذاره

بعدم از کدوم احترام داری صحبت میکنی؟شوهر استاتر احترام گذاشت بهش؟این دختر که دلش پره از بی احترامی

زدم عزیزم

😚😚

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
نه گلم مرد ایرونی زن رو واسه کادو دادن ب خانواده خودش راحت نمیذاره بعدم از کدوم احترام داری صحبت می ...

من نمیتونم از دور قضاوت کنم بله کار شوهرش اصلا خوب نیس منم هیچوقت اجازه نمیدم همچین بی احترامی بهم بکنه.ولی توصیه ام به استارتر این بود که هیجوقت در مقابل خانواده شوهر و محبتای شوهر بهشون ضعف نشون نده.والسلام

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من نمیتونم از دور قضاوت کنم بله کار شوهرش اصلا خوب نیس منم هیچوقت اجازه نمیدم همچین بی احترامی بهم ب ...

همه اینا منوط به احترامیه ک ازونا میبینه

وقتی بی احترامی ببینی،خب معلومه بهش فشار میاد 

2738
همه اینا منوط به احترامیه ک ازونا میبینه وقتی بی احترامی ببینی،خب معلومه بهش فشار میاد 

ز‌نگ زدم بهش گفت اخرشب میرم گفتم بدون من نری منم میام گفو باشه ....بعد باورنکردم ک نرفته زنگ زدم ب مادرشوهرم گفتم چ خبر شوهرم فلانی گفته نریم کرونایه تصویری زنگ بزنیم گفت ن این چ حرفیه بیاین و اینا

ز‌نگ زدم بهش گفت اخرشب میرم گفتم بدون من نری منم میام گفو باشه ....بعد باورنکردم ک نرفته زنگ زدم ب م ...

خوب کردی گلم

کم کم عادت میکنه بدون تو جایی نره

تو هم هی بهش گوشزد کن با زبون خوش

نذار هم خانواده شوهرت از مسائل بینتون چیزی متوجه بشن

کادو رو هم خودت بده دست خواهرشوهرت