2737
2734
عنوان

بیاین بگین چطوری و کجا با شوهراتون اشنا شدین؟😊

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 74 پست
نه نیستم. هشت ساله که مهاجرت کردم.

بهتر بابا اینجا چیه همش مشکلات هست

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردومون هنوزخیلی هدف داریم که بهش نرسیدیم حالاشایدم کمتر منظورم اینه ک سال های زیادی باید دوست باش ...

به هدفاتون میتونین با هم برسین عزیزم. ازدواج یک لول دیگه از زندگی هست. یک موتیوشن اضافه ای میده که بیشتر تلاش کنید. ما خیلی ساده ازدواج کردیم و من نه جهاز داشتم و نه مراسم ویژه. ما همه چیز زندگی مونو با هم ساختیم از صفر.

به هدفاتون میتونین با هم برسین عزیزم. ازدواج یک لول دیگه از زندگی هست. یک موتیوشن اضافه ای میده که ب ...

👏👏

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
2728
 خداروشکر😍 من نمیدونم دوستیمون طولانی میشه یان امامن خیلی زیاد دوستش دارم میدونم اگ باهم بم ...

من واسش تاریخ تعیین کردم. از اول گفتم من قصد تشکیل خانواده دارم و چهار سال بهت وقت میدم همو بشناسیم و تصمیم بگیرم هر دو نفر.😍😊چون قبلش یک رابطه ناموفق داستم که سرچهار سال به این نتیجه رسیدم به درد نمیخوره و کاتش کردم. به همین خاطر

به هدفاتون میتونین با هم برسین عزیزم. ازدواج یک لول دیگه از زندگی هست. یک موتیوشن اضافه ای میده که ب ...

من باصحبت های شماخیلی موافقم عزیزم

قرارگذاشتیم باهمدیگه دنبال کاری باشیم که مرتبط بارشتمون باشه 

که هردومون واسه ازمون وکالت امادگی بیشتری داشته باشیم

توی هرچیزی باهم پیش بریم

فقط امیدوارم رابطمون پایداربمونه❤

بهتر بابا اینجا چیه همش مشکلات هست

اون موقع که من اومدم همه میگفتن خل شدی داری میری تو غربت. الان وضعیت بد شده و گرنه اون موقع کمتریا دل میکندن. الان برای منم دوری خانواده سخته ولی چاره چیه. هرچیزی یک خوبی و یک بدیهایی داره

من واسش تاریخ تعیین کردم. از اول گفتم من قصد تشکیل خانواده دارم و چهار سال بهت وقت میدم همو بشناسیم ...

منم قبلا بااقایی دوست بودم هرچند طولانی نبود و10ماه بود اما ناموفق بود و واسه همین از رابطم بااین اقا یکم میترسم

اما زمان مشخص کردن ایده خوبیه

باعث میشه بیشتر به فکر تلاش کردن باشه

2740
اون موقع که من اومدم همه میگفتن خل شدی داری میری تو غربت. الان وضعیت بد شده و گرنه اون موقع کمتریا د ...

اون که اره آدم هر جا خانوادش باشن دل شم اونجاست .غربت سخته قبول دارم

2706