2733
2739
عنوان

شما با این حرفا موافقید؟شریکتون کاراییشو از دست بده حذفش میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 44 پست

قبول ندارم چون کسی که دوسش دارم فلج بشه یا عقلشو از دست بده طی حادثه ای..یا به کل زیباییش نابود بشه و زبونم لال بسوزه بازم عاشقشم..عشق دلیل نمیخواد..دکتر چاووشی هم نشون داد گ..و..ه..خوری بیش نیس

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 
جواب خیلی قشنگ و کاملی بود .قانع شدم

ما عادت داریم در مورد عشق و روابط رک حرف نزنیم 

ایشون رک حرف زده

من نمیشناسم ایشون رو 

ولی حرفشون بالغانه است

ما بخاطر خودمون دیگران رو دوست داریم 

ما بخاطر خودمون عاشق هستیم

چون عشق ‌و دوست داشتن برای ما لذت بیشتری از عاشق نبودن داره

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول ندارم چون کسی که دوسش دارم فلج بشه یا عقلشو از دست بده طی حادثه ای..یا به کل زیباییش نابود بشه ...

آخه بقول اون دوستمون که بالای کامنت شما گفتن اگه عشقم وحشی بشه و من کتک بزنه و خوب بودنش رو از دست بده دیگه نمیمونم باهاش. 

واقعا همینه... شما هم فک نکنم بمونی

۱۴۰۱/۱/۱۰   امروز صدای قلب کوچولوشو شنیدم. بهترین حس دنیا😍 دعا کنین بمونه برام💚 از سقط متنفرم دیگه نمیخام تجربه ش کنم😢 انشالله خدا برای همه ی اونایی که منتظرنی نی هستن معجزه کنه. آمین💋💚💜💙💛۱۴۰۱/۲/۱۷  امروز رفتم سونوی ان تی....گف نی نی م دخمله😍خدایا ازت ممنونم که هوامو داری💄💅👠👗👸💗۱۴۰۱/۲/۲۲ امروز دکتر گف چون توی فامیلتون مشکل ژنتیک دارین حتما برا نی نی ت ازمایش سلفری بده. هزینه ش خیلی زیاده. فقط خداکنه بچه م سالم باشه😢۱۴۰۱/۳/۷هنوز جواب سلفریم نیومده جون به لبم کرده این آزمایشگاه. 😕اگه به لطف خدا سالم باشه میخام به خانواده همسرم بگم که باردارم. 😐۱۴۰۱/۳/۸امروز جواب آزمایش سلفریم اومد. خداروشکر بچه م سالمه😍😍از خوشحالی به مرز سکته رسیدم😜💃۱۴۰۱/۳/۲۸امروز بدترین روز زندگیمه حس میکنم کیسه آبم پاره شده. نصف شب که شوهرم بیاد میرم زایشگاه براچکاپ.....خدایا دخترمو از تو میخام فقط😭😭۱۴۰۱/۳/۲۹خدایاشکرت مشکلی نبودـ ترشحاتم مال کیستی هست که تو تخمدون چپم رشد کردهـ .بچه م سالمه....عاشقتم خدای خوبم😍😍😘😘1401/6/27امروز 32هفته م رفتم واسه وزن نی نی .دکترگف وزنش کمه 1600.شایدم صد گرم کمتر یک هفته هم کمتر از سن بارداریمه😓🥲کیست توی تخمدانمم خیلی بزرگ شده همش آبه خدا کنه نترکه برام شر درست نکنه🥺🥺وضعیت بچه مم بریچ هست فعلا سزارین پیش رومه😑خدایا امروزم دلم گرفته دخترمو مثل همیشه میسپارم به خدت. 💚التماس دعا مامانای مهربون نی نی سایت💚1401/7/21بلخره نی نی من امروز شش روزه شده. با وزن 1900تو هفته سی و پنجم بارداری دنیا اومد.....متاسفانه مسمومیت حاملگی دچار شدم و با فشار20اورژانسی سزارین شدم‌‌....خیلی خیلی ریزه.یک‌کم هم وزن ازدست داده. خدایا کمکم کن دختر نازمو بسلامت بزرگش کنم و این روزای سخت تموم بشه❤️اینم از خاطرات تلخ و شیرین بارداری من.🌷🌷🌷🌷💚وزن یکماهگی2400🧡وزن دوماهگی3600💙وزن چهارماهگی5100♥️وزن شش ماهگی 6200🩵وزن نه ماهگی 7200🩷وزن یکسالگی۸۵۰۰😍😍۱۴۰۲/۷/۱۵اولین تولدت مبارک عشقم🎉🎉🎉🎉وزن 16ماهگی 9500💚وزن۱۸ماهگی ۱۰
2731
قبول ندارم چون کسی که دوسش دارم فلج بشه یا عقلشو از دست بده طی حادثه ای..یا به کل زیباییش نابود بشه ...

توهین نکنیم بهتره

من فکر میکنم ایشون به زبانی حرف زدن که برای ما کمی غریبه است

اگر خدای نکرده جانیار شما دچار آسیب بشن و شما عاشق بمونید یعنی عشق به ایشون برای شما مهم تر از زیبایی یا سلامت ایشون هست و این خودش نشون میده نفع خودتون عشق و محبتی که دارید و حسی که این عشق به شما میده هست

حالا اگر خدای نکرده جانیار شما ، شما رو کتک بزنه

تحقیر کنه

خوار بشماره

بازم عشق به ایشون به شما حس خوب خواهد داد ؟

بعید میدونم جوابتون بله باشه

پس نفع عشق ورزیدن و حسی که براتون داره برای شما بالاتر از سلامت جسمی جانیار ولی پایین تر از سلامت عاطفی رابطه است 

😁
آخه بقول اون دوستمون که بالای کامنت شما گفتن اگه عشقم وحشی بشه و من کتک بزنه و خوب بودنش رو از دست ب ...

عشق من خوب نیس بده هوسبازه و هزار چیزه دیمه اما هنوز عاشقشم..این عشقه که با هیچی از بین نمیره..بی دلیل کسیو خواستن میشه عشق..خواستن....بیشتر از خودت دوسش داشتن

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 
توهین نکنیم بهتره من فکر میکنم ایشون به زبانی حرف زدن که برای ما کمی غریبه است اگر خدای نکرده جانی ...

همه این اتفاقا افتاد و باز من عاشقش بودم😊بی دلیل حرف نمیزنم 😊😊😊معنی عشقو کمتر کسی میتونه درک کنه چیزی که شما میگین دوس داشتنه...

2738

کارکرد الزاما به فیزیک نیست کارکرد هر رابطه برای هر شخص متفاوته گاهی ما ادمها رو برای خودمون میخواییم وقتی باهاشون مهربونیم وفاداریم حس خوب درونمون ارضا میشه اینم یجور کارکرده کی گفته فرد فلج کارکرد نداره شاید شما با مهربانی کردن در رابطه ولو یک طرفه کارکرد مورد نظرتونو برداشت میکنید یکی معیارش مهربونی طرف مقابله یکی پول یکی فیزیک سالم یکی زیبایی یکی اصن بقول شما هیچی چون از به پای کسی موندن لذت میبره رابطه براش کارکرد داره

همه این اتفاقا افتاد و باز من عاشقش بودم😊بی دلیل حرف نمیزنم 😊😊😊معنی عشقو کمتر کسی میتونه درک کنه ...

دختر خوب 

شما با مثال من خودت رو نسنج

ببین ایشون چی داره که حس عشق به ایشون برای شما مهم تر از آزارهایی هست که در رابطه میبینید 

😁
کارکرد الزاما به فیزیک نیست کارکرد هر رابطه برای هر شخص متفاوته گاهی ما ادمها رو برای خودمون میخوایی ...

😊ولی فرد عاشق خودش مهم نیست خوشبختی اون مهمه😊همه چیز کاملا به نفع اون باشه نه تو

دختر خوب  شما با مثال من خودت رو نسنج ببین ایشون چی داره که حس عشق به ایشون برای شما مهم تر ا ...

عشق دلیل خاصی نداره😊شاید طرف یک نقطه مثبت و خوبم نداشته باشه درکل خود دانید

😊ولی فرد عاشق خودش مهم نیست خوشبختی اون مهمه😊همه چیز کاملا به نفع اون باشه نه تو

خوب جوابت تو حرفات هست کارکرد یه رابطه برای تو حس عاشقی به این صورته که حل شی توی طرف و همه چیو به نفع اون کنی و خوب تو اینجوری ازش استفاده میکنی همه چیو بتش میدی حس عاشقی میکنی و این حس عاشقی محصول توعه از رابطه🤔

منم قبول دارم... به صورت کلی همین حس توی دنیا در جریانه...

مثلا الان اندام شما رو پسندیده، ولی اگر چند وقت دیگه یکی خوش اندام تر از تو رو دید، حق داره تورو ول کنه بره با اون؟!

این مدل تفکر دقیقا مدل تفکر غربی و کاملا ماتریالیستی هست که این حق رو میده...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *