2733
2739
یعنی بازم دو سوم قبولی آقایون هستن .البته شما نمونه بودی ولی در اصل این به تبدیل شده به منبع پول در ...

دقیقا.منم علاوه بر اون ده جلسه ده جلسه دیگه هم بیرون آموزشگاه گرفتم نصف قیمت آموزشگاه.با خود راننده هماهنگ کردم.همون دفعه اول هم قبول شدم.البته مربی اولیم زن بود خاک بر سر فقطط،با تلفن حرف میزد اما دومیه خوب بود

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
خاله منم ۱۰ سال گواهی نامه داشت اصلا نشست  بعد رفتیم بیرون که مثلا یادش بدن 😂😂😂 یهو وسط اتو ...

وای اون دیگه کیه یا ابلفض😐😂نه بابا من‌همچین سوتی هایی ندادم من اولین بار که شوهرم گفت بشین فقط هی سوال میکردم الان چیکار کنم میگفت زهرمار خاک برسره اونیکه به تو گواهی نامه داده😂😂چند بار دعوا کردیم از ماشین پیاده شدم بیا اینم ماشینه قراضت بهش گفتم خوبه خونه بابام گواهی گرفتم اینجوری میکنی میگفت بخوره به فرق سره من کاش نمیگرفتی😂😂😂ولی الان میگه خیلی پیشرفت کردی پارکینگمون خیلی بده کاره هرکسی نیست دربیاد رمپ و گرد داره چنان درمیام شوهرم هاج و واج میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اون دیگه کیه یا ابلفض😐😂نه بابا من‌همچین سوتی هایی ندادم من اولین بار که شوهرم گفت بشین فقط هی ...

😂😂😂😂

همین که همراهته خدا روشکر 

شوهر خاله من به خالم میگفت قبل اینکه تو بشینی باید با یه جرثقیل و یه صافکار و یه تعمیر کار قرار بزارم 😂😂

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2731
باید یکی باشه دیگه😁

😊😊😊🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂😂😂اره

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏