2737
2739
عنوان

مشکل جنسی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 28786 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه استارتر عزیز🙏 متاسفانه به دلیل شغلم خیلی موارد دیدم که خود خانم متوجه نبوده و مرد ازش سرد شده خیلی آقایون نمیگن تا همسرشون دل شکسته نشه، به عنوان مثال بوی بد ناحیه تناسلی که یا از عدم بهداشته یا عفونت باکتریایی و یا قارچ در اون ناحیه، بوی بد بدن که خود فرد متوجه نمیشه، بوی بد دهان که از معده یا دندان پوسیده حاصل میشه، رعایت نکردن بهداشت بدنی از نظر شیو نکردن و... قبل از رابطه حتما دوش باید گرفته بشه، مسواک + آدامس یا گلاب عطر استفاده بشه، از لباس زیرهای گشاد و کهنه هم استفاده نشه. اینم یه توصیه خواهرانه به همه عزیزان

2731
وقتی بهش میگم تا یکی دو هفته خوبه، بعد دوباره برمیگرده ب روال سابق.

خب پس وقتی تا دو هفته خوبه، دوباره برمیگرده به قبل، نشون میده از نظر جسمی و بدنی سرد نیستن، از لحاظ فکری باید روشون کار بشه، حتما با یک مشاور مطرح کنید

2738
همسرشون به نیاز های ایشون اهمیت نمیده  من اعتقاد ندارم که این گناه باشه  داخل قران هم هم ...

داخل قرانم اگ نباشه روایته ..

خودت اعتقاد نداری لطفا تجویز نکن واسه مسی..چون اون دنیا همراه استاتر نیستی ک جوابشو پس بدی

در ضمن مرد هم باید ب نیاز زنش پاسخ بده..اگ مرد نمیده خودش میدونه با گناهش..

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..