2737
2734
عنوان

بیایین از خراب کاری های بچگیاتون بگین🍭😁

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 52 پست
دقبقا منم یه جوجو ی صورتی داشتم خواهرم دوید دنبالش تو حیاط یدفعه پاش رفت روش  دل و رودش زد بیر ...

😩😩😮یادم نمیره اینقدرم خوشگل بود انگار براش خط چشم کشیده بودن دقیق یادمه...

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

یه جوجه کوچولو داشتم از بچگی خودم بزرگش کردم رفتم مدرسه وقتی برگشتم دیدم مامانم خیلی تحویلم میگره رفتم سراغ جوجم دیدم نیس از مامانم پرسیدم گفت میخواستم جارو بزنم گذاشتمش بیرون از بالکن افتاده پایین😢

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اون زیر پتو رفتنت😂😂

اسکول ب تمام معنا بودمم ینی😂😂😂

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2728
یه جوجه کوچولو داشتم از بچگی خودم بزرگش کردم رفتم مدرسه وقتی برگشتم دیدم مامانم خیلی تحویلم میگره رف ...

اوخی۰۰۰🤕😔

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
خانوما بچم ساعت ۱ بدنیا اومد تو دستگاهه تروخدا دعا کنید سالم بیاد بغلم خونمم آتیش بزنه شکر میکنم بند ...

سلام بچتون بندناف دورش پیچیده بود خوب شد

هرکس امضای منامیخونه برای حاجت روایی من یه صلوات بفرسته ممنون میشم🌹این گلم تقدیم بهش
2740