2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه راهنماییم کنی تو چ سبک و رنگی های گلاس بزنم میترسم یه چیزی بزنم بعد ببینم خیلی قدیمیه 

های گلس الان چند ساله رو بورسه عزیزم به نظرم یکدست باشه بدون دستگیره اگه اینستا داری سرچ کن خیلی تنوع میاره

من انقدر اینستارو گشتم برا ممبرانم به کابینت سازم انقدر طرح میدادم و پیشنهاد های جالبی میدادم میگفت کاش طراحمون توبودی 

2731

من تازگیا زدم ۸متر با ۲متر بوفه ۱۰ تومن شد 

هایگلس سفید و مشکی 

عکس ندارم ازش چون هنوز نرفتم تو خونم

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
من سر ستونا و منبتشو حذف کردم تا حد امکان ...ساده قشنگتره و سفید تنها...عکس اشپزخونم

مبارکتون باشه عزیز دلم 😍

برامن مطبخش سر ستون داره و اکسسوری زدم برا جا ادویه اونجا ستون میخوره  

جلوی جزیرشم هست واقعا موندم مرده میگفت طلایی از زمان شاه تا الان رو بورسه سفید طلایی یه مدتی اومده الانم از مد افتاده  تو دوراهی سختی گیر کردم 

2740
های گلس الان چند ساله رو بورسه عزیزم به نظرم یکدست باشه بدون دستگیره اگه اینستا داری سرچ کن خیلی تنو ...

مشخصه خانم خوش سلیقه ای هستی 

اینستا انگارسفید و قهوه ای ها جدید ترن 

من خودمم سفید دوست داشتم برا همین دودل شدم‌

مشخصه خانم خوش سلیقه ای هستی  اینستا انگارسفید و قهوه ای ها جدید ترن  من خودمم سفید دوست ...

اره سفیدو قهوه ای منکه کابینتارو میدیم همه تو مغازشون هم اینو زده بودن 

برا اینکه به چشم بیاد اینطوری کردن تو میتونی چند تا طراح کابینت بیاری خونت طراحی کنن ببین کودومش به دلت میشینه منکه بیشتر از ۶ نفرو اوردم وکارش به دلم ننشست از شرکت اکو دونفر اکس های گلس حتی 

تا تونستم انتخاب کنم 

خیلی قشنگه و زیباس مبارکتون باشه  اینارو ک دیدم پشیمون شدم های گلاس بزنم

های گلاسم خیلی قشنگه ...اما یه تجربه دارم از های گلاسی که دستگیره نداره و مگنتیه که مگنتاش بعد یه مدت خراب میشه بنظرم دستگیره بزنی بهتره ...بعدم اگه سبک خونت کلاسیکه ممبران بهتره اما اگه مدرنه خب های گلاس بهتره ...

ب نظرت چ‌رنگ بزنم 

خواهرم کرم و قهوه ای زده قشنگ شده...سقید خیلیییی قشنگه به شرطی که هرروز دستمال دستت باشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤