2737
2739
یکی دوبار برای کسی دردودل کردم به بدترین شکل ممکن یهو تنهام گذاشتن دوستای بدی بودن چقدر از خودم ب ...

چرا واقعا دوست خوب پيدا نميشه؟ نميدونم من ، خيلي سخته.فاميلاتون چي؟

همین فکرو دارم با کسی حرف نمیزنم  و گاهی با شنیدن اهنگ اشکام میاد

آره حتما برو‌ ‌. تعادل هورمون های بدنت ریخته به هم  . بعد از دو هفته مصرف دارو کامل متوجه تاثیرات مثبت میشی . به هیچ عنوان هم دارو ها اعتیاد آور نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روانپزشک چرا ؟ چرا اشتباه راهنمایی میکنین؟  باید بره پیش روانشناس

عزیز زمانی کسی می‌ره پیش روانشناس که مشکل حاد نیست . من خودم دانشجو پزشکی هستم و می‌دونم چی میگم . ایشون الان در مرحله ایی هست که به درمان دارویی نیاز داره 

نمیدونم چرا با دونفری نزدیک شدم یهو نیست شدن

من اصلا كسيو پيدا نميكنم كه نيست بشن، تقصير مامانمه انقدر به دوستاي دبيرستانم گير داد كه همه ازم دور شدن بعدشم كه ازدواح كردم و شاغل شدم فرصت نبود بعدشم كه بچه داري و كرونا لعنتي اومد، حداقل يه باشگاه ميرفتيم دو نفرو ميديديم

واقعا تنهايي خيلي خوبه

آخه يه وقتايي آدم نياز داره تو جمع باشه بگه بخنده تعريف كنه، آدماي دورو بر من يه مشت خاله زنك فضول هستن مه فقط دخالت كردن بلدن يا غيبت بكنن يا هم پز بدن

2738
آره حتما برو‌ ‌. تعادل هورمون های بدنت ریخته به هم  . بعد از دو هفته مصرف دارو کامل متوجه تاثیر ...

یجوری حرف میزنی انگار الان فوق تخصص اعصاب و روان داری یا پی اچ دی روانشناسی بالینی داری 

محض اطلاع ،داروها نشانه های ترک اعتیاد به محض قطع دارو نشون میده 

و دارو درمانی درمان کوتاه مدت هست با عوارض جانبی 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
یجوری حرف میزنی انگار الان فوق تخصص اعصاب و روان داری یا پی اچ دی روانشناسی بالینی داری  محض ا ...

باشه شما متخصص . هر جور راحتی 

اگه قرار بود داروهای افسردگی اعتیاد آور باشه دیگه کسی هروئین مصرف نمی‌کرد 

عزیز زمانی کسی می‌ره پیش روانشناس که مشکل حاد نیست . من خودم دانشجو پزشکی هستم و می‌دونم چی میگم . ا ...

اع چه جالب منم دانشجو پزشکی ام ولی رو هوا تشخیص نمیدم 

شما نه راجب پزشکی نه راجب روانشناسی اطلاعی نداری 

وگرنه همچین حرفی نمیزدی ،

باشه شما متخصص . هر جور راحتی  اگه قرار بود داروهای افسردگی اعتیاد آور باشه دیگه کسی هروئین مص ...

تو واقعا در حد به گوگل کردنم اطلاعات نداری ، متاسفم