2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد hcg خواهشا اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 35 پست
فعلا نمیدونم چرا از بعد خارج رحمی خیلی از ماه ها که اقدامم بی بی چکام هاله میندازه

یعنی سابقه داری که بی بی چکات هاله بیفته و خبری نباشه؟ حالا فردا صبح دوباره یه بی بی چک مارک دیگه بزن. ان شاءالله بارداری..

دعا کنین برام خیلی نذر و نیاز و چله برداشتم 😓😓😓😓😓😓😓

ان شاءالله که بارداری گلم..  من درکت می کنم چون خودم توی همین راهم😘❤

برات ۱۰۰ صلوات میفرستم که ان شاءالله بارداری سالمی رو در پیش داشته باشی🙏🌸🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله که بارداری گلم..  من درکت می کنم چون خودم توی همین راهم😘❤ برات ۱۰۰ صلوات میفرستم ک ...

انشالله منم برات صلوات میفرستم زود زود زود چنتا نی نی بیاری

برای من و تو خیلی خوب میشه دوقلو باشه

😊😊😊😊😆😆😆

2731
برای منم اینجوری شده شما باردار بودین؟

نه عزیزم پریود شدم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧