2737
2734
عنوان

رمان بازا چندتا رمان خیلی خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4602 بازدید | 190 پست
اسپویل یعنی لو دادن همون کاری که شما کردی شاید یکی میخواست بخونه

بله گفتم شاید یکی مثل من احساسی باشه و با خوندن این رمان مثل من گریش بگیره...برای همین گفتم بگم ک اگه کسی خواست بخونه بدونه دیگه

فعلا...😇👋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله گفتم شاید یکی مثل من احساسی باشه و با خوندن این رمان مثل من گریش بگیره...برای همین گفتم بگم ک اگ ...

خسته نباشی واقعا

میتونستی بگی غمگینه عاطفیا نخونن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2731
باش حق با شما کاملا😊😏 حالا خودتونو ناراحت نکنید😏😘😘

ناراحت نیستم

خوندم قبلا این قصه رو و خیلیم گریه کردم اما بی نهایت دوسش داشتم

گفتم که بدونین کار درستی نیست واقعا ❤

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
ناراحت نیستم خوندم قبلا این قصه رو و خیلیم گریه کردم اما بی نهایت دوسش داشتم گفتم که بدونین کار در ...

باش عزیز دلم شما درست میگید دیگه تکرار نمیکنم❤

ببخش گلم ناراحت شدی اگه🌹🌹❤

فعلا...😇👋🏻
باش عزیز دلم شما درست میگید دیگه تکرار نمیکنم❤ ببخش گلم ناراحت شدی اگه🌹🌹❤

⚘⚘⚘

😍😍😍😍😍😍😍,فرشته ی من.... آخیییی خیلی خوب بود تقاص همونکه دختره عکس پسر رو کشیده بود رو دیوار

رو بوم کشیده بودهمون ک پسر خیلی خوشگل بود

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
رمان سویل یک و دو هم قشنگه اما بگم ک  خیلی خیلی روحیه ی حساس دارید نخونید یکم متفاوته!!

ببخشید منکهرچی تووگوگل میگردم سویل دو رو پیدا نکروم‌یعنی کلا حذف شده میشه بگین‌آخرش چی شد

(((((اللهم عجل لولیک الفرج )))))