2737
2734
عنوان

اخرین smsای (تو واتساپ و تل و اینستا هم قبوله)که ب گوشیتون اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 82 پست
دمت گرم آبجی حتما سرچ میکنم نگاه میکنم دعات میکنم  میگم چقد من و تو تعزیه دوستیم😅

خیلی عالین 

فداتشم 

من عاشق تعزیه ام گندشو دراوردم دیگ😂😂

اگ دوست داری درخواست دوستی میدم پیام میدم  ای دی تلگرامتو بده برات بفرستم تعزیه هارو 

کلی کانال های خوب داره تعزیه که تعزیه های درجه یک کل کشور میزارن

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
خیلی عالین  فداتشم  من عاشق تعزیه ام گندشو دراوردم دیگ😂😂 اگ دوست داری درخواست دوستی م ...

واقعا؟

باشه قربونت آجی

فوروارد کن تلگرامم با کله میرم نگاه میکنم

من خودم هم انقد تعزیه نگاه میکنم داداش کوچیکم میگه تو تو فاز ماه محرمی کل سال😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ باشه قربونت آجی فوروارد کن تلگرامم با کله میرم نگاه میکنم من خودم هم انقد تعزیه نگاه میکنم ...

چقد خوبه یکی مث خودم پیدا شد 😂

حتما برات میفرستمشون عشق کن لذت ببر😍

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728
چقد خوبه یکی مث خودم پیدا شد 😂 حتما برات میفرستمشون عشق کن لذت ببر😍

قریونت

تازه به خونوادم میگم من اگه پسر بودم با کله میرفتم مدافع حرم میشدم 😅

البته آرزومم این بود که زمان امام حسین میرفتم خودمو تیکه تیکه میکردم شهید میشدم😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
قریونت تازه به خونوادم میگم من اگه پسر بودم با کله میرفتم مدافع حرم میشدم 😅 البته آرزومم این بود ...

منم تعزیه خون میشدم شک نکن😂

نفهمیدم🙈

گفتم منم مث شما اما بجاش همسرم گفته بود کجایی عشقم 😍😅

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2738