2733
2739
عنوان

اخه سندی لعنتی تو چطوری انقده خوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 39 پست
وااااای نخون اصلا نفرت دارم  اهنگ تهی و اندی رو بخاطر حضور اندی اصلا دموشم وا نکردم😂

چی شد دلت نخواس؟؟

منم دلم نخواس

برعکسشو گفتم ک ناراحت نشی😂😂

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 🤣🤣🤣🤣😐😐😐😐پری پریاااا آی حناااااا🤣🤣🤣خو که چی مثلا ؟؟

واقعا گیج خدا   

داد میزنم ای جان ای جان ای جان 

دارم میرم ب تهران دارم میرم ب تهران 

شاید اشتباع خوندم 😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چی شد دلت نخواس؟؟ منم دلم نخواس برعکسشو گفتم ک ناراحت نشی😂😂

😂😂😂ساچ واو

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
دوست خوبم میگما گیلتی پلژر چیه من اصلا این کلمه رو نشنیدم 

گیلتی پلژر یعنی یه رفتار، سرگرمی، یه برنامه تلویزیونی یا یه آهنگ یا هر چیزی که ازش لذت می بریم ولی در شان خودمون نمی دونیم.

خب سندی آهنگاش واقعا سطح پایینه. از شعر گرفته تا موزیک. مثلا من که بیشتر سنتی گوش میدم و شعر برام مهمه، آهنگ سندی یه گیلتی پلژر محسوب میشه

گیلتی پلژر یعنی یه رفتار، سرگرمی، یه برنامه تلویزیونی یا یه آهنگ یا هر چیزی که ازش لذت می بریم ولی د ...

چه جالب مرسی توضیح دادی،منم فاز اهنگهایی که گوش میدم بابقیه کمی فرق داره اما خیلیا درک نمیکنن خب چیکار میشه کرد منم با شهرام ناظری و همای پرواز و... کیف میکنم دیگه البته هایده وابی وسیاوش قمیشی هم عاشقشونم  ،حالا برای این موضوع یه کلمه جدید پیدا کردم 

2740