2733
2739
عنوان

هلو مادرها تو را خدا کمک 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 22 پست

دخترمن همینجوریه یک سالشه هرجا میرم اگه باخودم نبرمش خیلی گریه میکنه ولی دیگه شب اذیت نمیکنه میخوابه عزیزم تواین سن ها وابستگی به مادر هسته راهیم نیست بیشتر بغلش کن نوازشش کن ایجوری ارامش پیدا میکنه یه چندروزی بیشتر باهاش وقت بگذرون ببین خوب نمیشه منم خیلی اذیت میشم ولی خب چاره ای ندارم بزرگ بشن دیگه بهترمیشن

🤣🤣🤣من اولش فکرکردم خدای نکرده هلو تو گلوی بچش گیر کرده تاپیک زده هلو کمک خانما

منم😅😅😅

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم با اینکه تنها میخابه شبا!روزا همینه هرجا میرم دنبالم میاد !اما یه وقتایی هم خودش سرگرم بازی میکنه و میشینه

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728

این که همه جا دنبالت میاد طبیعیه بذار بیاد حتی تنهایین در دستشویی هم باز بذار ببیندت بعدا برای از پوشک گرفتن خیلی کمکت میشه. ولی حدودای 8 9 ماهگی یک دوره یکی دوماه بدخوابی شبونه دارن اونم تحمل کن درست میشه. شیر شبشو کم کن یا یک وعده شو قطع کن بذار راحت بخوابه.

ولی هرچقدرم عصبانی شدی محکم تکونش نده خدای نکرده گردنش آسیب نبینه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2740