2733
2734
عنوان

چرا بیدارین 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 177 پست
😂 فدات خودت نازی اره پوستم خیلی سفیده🤣 منگلم

راستی قشنگی 😅😅من یکی که عکس میزاره جا اون استرس میگیرم غیر از اونا که براشون مهم نیست 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی قشنگی 😅😅من یکی که عکس میزاره جا اون استرس میگیرم غیر از اونا که براشون مهم نیست 

فدات چشات قشنگ میبنه خودمم  اولین بار گزاشتم 😐 خدا کنه کسی برنداره  فکر نکنم کسی کار کسی نداره  اره نباید گزاشت من واسه زهرا گزاشتم بیینه😂😂

girl _sad-off دختر _غمگین _خاموش🖤🙂🥀✌🧸
2728
فدات چشات قشنگ میبنه خودمم  اولین بار گزاشتم 😐 خدا کنه کسی برنداره  فکر نکنم کسی کار کسی ...

نه انشاالله اما دیگه نزار حالا هم اول صبح سایت خلوته آقایون خاله زنک هم حتما حالا خوابن 😅😂😂

نه انشاالله اما دیگه نزار حالا هم اول صبح سایت خلوته آقایون خاله زنک هم حتما حالا خوابن 😅😂😂

😂😂  دیگه نمیزارم  ☹ ممکنه یکی برداره ها ولی دیگ نمیزارم چشم اره خوابن خدا رو شکر  وگرنه معلوم نبود الان درخواست دوستی میدادن 🙄

😂😂  دیگه نمیزارم  ☹ ممکنه یکی برداره ها ولی دیگ نمیزارم چشم اره خوابن خدا رو شکر  و ...

😂😂😂😂بیمارن خواهر بیمار 

😂😂😂😂بیمارن خواهر بیمار 

😂😂اره دقیقا نمیدونم چرا تو نی نی سایت هم ول کن نیستن  قبلا یه کاربری  بود میگفتن حس ششم  داره ولی یه کاربر گفت واقعا همچی خوب جواب داد اما میگقتن مریض جنسی بود 😐 مملکت خیلی بد شده

2738
😂😂اره دقیقا نمیدونم چرا تو نی نی سایت هم ول کن نیستن  قبلا یه کاربری  بود میگفتن حس ششم ...

خیلی خواهر فقط میگم خدا به داد بچه هامون برسه 

خیلی خواهر فقط میگم خدا به داد بچه هامون برسه 

اره بخدا مواظب بچهاتون  باشین  بیشتر این  افسردگی ها  بخاطر آزار جنسی ک به کودکان میشه😔 من خودم دختر میشناسم هنوز خوب نشده  بخاطر اینکه مورد ازیت آزار قرار داده شده خدا ادم اینجوری خیر نبینه  

@ماه_تنها     😁سلام خانومی  به حدیث یا نفیس گفتی که یا نه 🤨🤨🙂🙂😁😁

سلام عزیزم گفتم 

آیدی نفیسه رو تو خصوصی بهت میدم 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲