2733
2734
تا باردار شی و زایمان‌کنی ان شاالله این ویروس ریشه کن شده منم نوزاد دارم بچه دوممه رعایت میکنیم مشک ...

از این که برم مطب دکتر یا بیمازستان برا چکاب بارداری میترسم کرونا بگیرم البته بگماهنوز دارم قرص ضدافسردگی میخورم بعد بچم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوست دارم اول شرایط زندگیمون زودتر روبراه بشه و دغدغه ای درمورد اینده شون نداشته باشیم.بعد ایشالا دومی هم میارم.

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
من دخترم خیلی حسوده حتی نمیزاره منو باباش باهم شوخی کنیم تازه درس هم میخونم

پس چجوری میخای بچه بیاری خییییلی باید باهاش کار کنی تا آمادش کنی بپذیره یکی دیگه بیاد محبت ببینه.چون هرلحظه ممکنه دور از جون یه بلایی سرش بیاره دختره جاری من ب نوزادم حسادت میکرد یه لحظه رفتم آب بخورم سپردمش حالاب جاریم سریع رفت دستشو له کرد با پا چندباری پرید روی دستش بچمم یه گریه ای راه انداخت قلبم اتیش گرفت.خیلی باید حواست ب بچه ای ک حسادت میکنه باشه مخصوصا بچه خودت باشه دیگع نمیتونی از ترسش جایی بری 

از پوشک گرفتن تو دوران بارداری سخته؟

نه سخت نیست ولی خب زحمت داره دیگه باید حوصله صبرشو داشته باشی یادش بدی رو فرش کاری کرد تمیزش کنی.ولی وقتی باردار شدی از همون بارداری شروع کن با دخترت حرف زدن درموردعضو جدید.

2740