2737
2734
عنوان

کاربر احسان 75بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 52 پست
الان احسانم با مامانش میاد 😐😐😐😐 خدایی که چی همه چیزو تو سایت تاپیک میکنین 😒😒😒

تو روحت😂😂😂

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس نه ... در کل ادم کاریزماتیکیه ... معمولا حرف هاش تاثیر گذاره ... چالش هایی ک برپا میکنه استقبال د ...

بله قبول دارم حرفش خیلی برو داره

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731

بابا ولش کن از مردی که میاد تو جمع زنونه بیشتر از این انتظاری نداشته باش

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
منم میخاستم همینو بگم    

چیو میخواستی بگی عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

احسان خیلی خری

تاپیکم تازه ترکیده

با شوهرمم دعواییم

بزارید احسانو بزنم

تیکر رسیدن ب ارزومه🙄میشه برا مشکلاتم دعا کنی اگ دلت خواست یک صلوات مهمونم کن❤️وپس از هر سختی اسانی است😍😍خداجونم خودت وعده دادی شاهدی چقدر درد کشیدم سختی کشیدم پس ارامش و راحتی رو هم تو سرنوشتم بزار من با تمام وجودم منتظرشم ممنونم ازت😊❤️
2738