2752
2734
نپرسيدن عيبه.چرا ميخندي بهش دقيقا؟؟؟!!!

شما کاسه داغ تر از آشی؟؟؟؟ تولیست دوستام هست همین خانم فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
نپرسيدن عيبه.چرا ميخندي بهش دقيقا؟؟؟!!!

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما کاسه داغ تر از آشی؟؟؟؟ تولیست دوستام هست همین خانم فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه

آره كاسه داغ تر از آشم.دو نفر مثل من جوابت داده بودن الان ادب حكم ميكرد جور ديگه اي رفتار كني  

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
آره كاسه داغ تر از آشم.دو نفر مثل من جوابت داده بودن الان ادب حكم ميكرد جور ديگه اي رفتار كني  

شما اول عکسو ببین بعد حرف بزن😑 تو چیزی که به شما مربوط نیست دخالت نکن!! 

شما اول عکسو ببین بعد حرف بزن😑 تو چیزی که به شما مربوط نیست دخالت نکن!! 

بلخره يكي بايد نقش آموزش ادب توي جمع رو ايفا ميكرد كه تو دنياي واقعي خودت جمع كني 😉

بلخره يكي بايد نقش آموزش ادب توي جمع رو ايفا ميكرد كه تو دنياي واقعي خودت جمع كني 😉

شما دخالت میکنی چرا وقتی نمیدونی سریع حرف میزنی میگی چرا خندیدی بهش اول عکسو نگاه کن بعد حرف بزن بعدشم بالاخره درسته شما که سوادم نداری لازم نیست به کسی ادب یاد بدی😏فکرم نمیکنم کلمه دخالت نکنید بی ادبی باشه!! کسی که نمیدونه نباید تو چیزی که بهش مربوط نیست دخالت نکنه جوابش همینه☺

شما دخالت میکنی چرا وقتی نمیدونی سریع حرف میزنی میگی چرا خندیدی بهش اول عکسو نگاه کن بعد حرف بزن بعد ...

اگه سواد داشتن تحصيلات دانشگاهيه كه الحمدالله تكميليشو دارم.اگر شعور و فرهنگه كه اونم دارم متذكر ميشم

اگه سواد داشتن تحصيلات دانشگاهيه كه الحمدالله تكميليشو دارم.اگر شعور و فرهنگه كه اونم دارم متذكر ميش ...

سواد داری؟؟؟ پس باید بدونی بالاخره درسته نه بلخره و اول یه نگاه تو اینه بندازی بعد شروع به نصیحت بکنی عکس رو دیدی؟؟؟🤦‍♀️

سواد داری؟؟؟ پس باید بدونی بالاخره درسته نه بلخره و اول یه نگاه تو اینه بندازی بعد شروع به نصیحت بکن ...

جدي؟ پس واسه عاميانه تايپ كردن آكلاد آينه رو هم بذار. نيم نمره كم شد ازت

اگه سواد داشتن تحصيلات دانشگاهيه كه الحمدالله تكميليشو دارم.اگر شعور و فرهنگه كه اونم دارم متذكر ميش ...

یکم یادبگیریم دخالت نکنیم بدنیستا!!من با شما نبودم که ریپ زدی برام به شوخی گفتم شما یاد بگیر شوخی یعنی چی بعد بیا نصیحت کن خانم باادب☺🤷‍♀️موفق باشی!🌹