2733
2734
عنوان

اینجا کسی هست که از نزدیکانش تو کما بوده باشه..میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 9291 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاریخشو نگا نکردم

😃

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2728
سلام سمر جان, عزیزم تسلیت میگم. خدا بهت صبر بده.... تمام این لحظات رو با تک تک سلولهای بدنم حس کردم ...

عزیزم بچه شما بهشت رفته در کنار ساره همسر حضرت ابراهیم تعلیم میبینه خیالت راحت تازه روز قیامت شفاعت شما را هم میکنه.

فقط خدا ❤️❤️❤️
عزیزم توی کما اصلا درد را احساس نمیکنن اینو کسانی که برگشتن گفتن الان شبکه چهار داره یه تجربه گر از ...

مادر من فوت شدن بعد از ۲۰ روز ک تو کما بودن آبان ۹۴

اونوقت الان تو شب قدر تاپیک اومد بالا

مامان ب یادتم 🖤😔

2738
ایشالا شفا پیدا کنه ب حق همین شب عزیز

گلی مادر خدا بیامرز شما سطح هوشیاریشون چند بود چند روز تو کما بودند

پدر من هوشیاری ۳ هستند ۱۵روز تو کما شنت گذاشتند براشون دکتر گفت دیگه امیدی نیست هفته دیگه ببرید  خونه فایده نداره با ونتیلاتور نفس،میکشن 

گلی مادر خدا بیامرز شما سطح هوشیاریشون چند بود چند روز تو کما بودند پدر من هوشیاری ۳ هستند ۱۵روز تو ...

عزیزم خوب میشن امید ب خدا 

والا مادر من ۲۰ روز تو کما بودن تو همون بیمارستان سطح هوشیاریش متفاوت بود از ۸ ..تا ۵ گاهی اوقات نزدیک ۱۳ هم میرفت باز میومد پایین

عزیزم خوب میشن امید ب خدا  والا مادر من ۲۰ روز تو کما بودن تو همون بیمارستان سطح هوشیاریش متفا ...

امید به خدا گلی

سطح هوشیاری شده ۸ ولی خیلی ورم دارند دکتر گفته ریه قلب و کلیه خوب کار نمیکنه چشماشون رو باز میکنند ولی هیچ عکس العملی ندارند

امید به خدا گلی سطح هوشیاری شده ۸ ولی خیلی ورم دارند دکتر گفته ریه قلب و کلیه خوب کار نمیکنه چشماشو ...

مادر منم چشماشو باز میکرد ولی واکنشی نشون نمیداد

خوب خداروشکر اومده بالاتر

چرا رفتن تو کما؟

مادر من به خاطر شکستگی و آمبولی پا رفتن تو کما

مادر منم چشماشو باز میکرد ولی واکنشی نشون نمیداد خوب خداروشکر اومده بالاتر چرا رفتن تو کما؟ مادر ...

سکته مغزی گلی الانم زخم بستر گرفتند چشمشون عفونت کرده نارسایی کلیه و قلب گرفتند و ریه هم دیگه اون کارایی نداره بیشتر ناراحتیم که درد رو حس میکنه و داره اذیت میشه 

سکته مغزی گلی الانم زخم بستر گرفتند چشمشون عفونت کرده نارسایی کلیه و قلب گرفتند و ریه هم دیگه اون کا ...

عزیزم 😔

قشنگ میدونم چقدر درد بدیه آدم پدر یا مادرشو تو این وضع ببینه ایشالا هر چ زودتر لباس عافیت بپوشن سلامتیشونو ب دست بیارن

2706