2733
2734
عنوان

عکس دست خودمو ابجیمو میخوام بذارم بگین چند سالمونه؟؟؟💃🏻💃🏻💃🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 41 پست
تنها کسی که درست تر حدس زد شمایی 

منم‌ که هم خودتو گفتم کدومی هم سنتو درست گفتم 

فقط سن خواهرتو ۶ سال کم گفتم😁

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم‌ که هم خودتو گفتم کدومی هم سنتو درست گفتم  فقط سن خواهرتو ۶ سال کم گفتم😁

😅😅😅😅

اره حسودیم شد خواهرم ۷ سال بزرگتره 

کیف کرد 

۳۲ سالشه خواهرم 

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2728

منم ۲۵ سالمه 

بخدا اینقد این روزا دستامو سرکار میشورمو ضد عفونی کردم پوستش خشکیده

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
😅😅😅😅 اره حسودیم شد خواهرم ۷ سال بزرگتره  کیف کرد  ۳۲ سالشه خواهرم

میدونی از دستش مشخصه که همون حدود ۳۰ هس

منتها من یبار بالا گفتم یه سنی رو طرف میخواست منو بخوره😁

منم دیگه جرات نمیکنم زیاد بگم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

اره بعضیا جنبه ندارن 

ولی بیشتریا سن منو درس گفتن البته خب ابجیم مجرده 

مجردا نسبت به متاهلا حوونتر میمونن

😐چرا دوس پسر؟

حس میکنم تو ماشین پیشش نشستی 😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738
🤣🤣🤣🤣همسرمه

اهااا من پیش دوس پسرم اینجوری میشینم 😂😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من